Connect with us


Dijital Haberler

Remnant: From the Ashes, 1 Haftada 10 Milyon Hesaba Eklendi

Geçtiğimiz hafta Epic Games’te ücretsiz hale gelen Remnant: From the Ashes, geliştirici açıklamalarına göre 1 haftada 10 milyon oyuncunun kütüphanesine eklendi.

Zaman:

Tarih:

Remnant: From the Ashes, 1 Haftada 10 Milyon Hesaba Eklendi

Son zamanlarda oyun dünyasında en çok sevilen dijital mağazalardan biri olan Epic Games, her hafta olduğu gibi geçtiğimiz haftada da ücretsiz oyunları duyurmuş ve oyuncuların beğenisine sunmuştu. Ücretsiz olarak yayınlanan 2 oyundan biri olan Remnant: From the Ashes, 1 haftada dudak uçuklatan bir başarı yakaladı. Oyun dünyasının en dikkat çeken etkinliklerinden olan Epic Games ücretsiz oyun etkinliklerinin de ne kadar beğenildiği böylelikle ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta ücretsiz olarak Epic Games’e eklenen ve 1 hafta boyunca Epic Games üzerinde ücretsiz olarak yerini alan Remnant: From the Ashes, milyonlarca oyuncunun ilgisini çekti ve milyonlarca oyuncunun Epic Games kütüphanesinde yerini aldı. Ücretsiz oyun etkinlikleri kapsamında milyonlarca oyuncuyu platforma çekmeyi başaran Epic Games, bu süreçte hem platformun, hem de pek çok oyunun milyonlarca oyuncuya ulaşmasını sağladı.

Remnant: From the Ashes geliştiricileri tarafından yapılan açıklamalara göre Epic Games’in ücretsiz kampanyası, oyunun milyonlarca kişinin kütüphanesinde yerini almasına sebep oldu. 1 haftada tam 10 milyon oyuncu, Remnant: From the Ashes adlı oyunu Epic Games kütüphanelerine ücretsiz olarak ekledi. 13-20 Ağustos tarihleri arasında yapılan ücretsiz alımlar, hem Epic Games’in, hem de ilgili oyunun başarısını kanıtlamış oldu.

Benzer içerik:  TikTok Rakibi Zynn, Google Play'den Kaldırıldı
Remnant: From the Ashes, 1 Haftada 10 Milyon Hesaba Eklendi Geçtiğimiz hafta Epic Games'te ücretsiz hale gelen Remnant: From the Ashes, geliştirici açıklamalarına göre 1 haftada 10 milyon oyuncunun kütüphanesine eklendi.

Tabii ki burada oyuncuların büyük bir kısmının önemsediği taraf oyunun Epic Games üzerinde yayınlanmış olması veya oyunun güzel olması değil, ücretsiz olması. Tabii ki oyun güzel veya kötü demiyoruz fakat ücretsiz oyunlara olan ilgi çok büyük. Bu sebeple Remnant: From the Ashes’in Epic Games üzerindeki bu başarısı, Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyasına olan ilgiyi gösteriyor diyebiliriz.

Diğer bir yandan sizlere her hafta hem Epic Games üzerindeki, hem de diğer oyun platformlarındaki ücretsiz oyunların haberini yayınlıyoruz. “Epic Games Her Hafta Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır” başlıklı makalemizde Epic Games üzerinde ücretsiz olarak yayınlanan oyunları nasıl indirebileceğinizi ve her hafta ücretsiz oyunlardan nasıl haberdar olabileceğinizi anlatıyoruz.

Ayrıca dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir