Redmi Smart TV X Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi'nin alt markası Redmi, yeni akıllı televizyonu Redmi Smart TV X'i 3 ayrı ekran seçeneği ile tanıttı.
 Redmi Smart TV X Fiyatı ve Özellikleri

Ülkemizde de oldukça ilgi çeken bir marka haline gelen Xiaomi’nin alt markası Redmi, bir çok ürünü ile birlikte yeni akıllı televizyonu Redmi Smart TV X’i de tanıttı. 4K çözünürlüğü ve 3 farklı ekran boyutu seçeneği ile tanıtılan akıllı televizyon oldukça ilgi çekiyor.

Yeni akıllı televizyonlar 3 farklı ekran boyutu seçeneği ile tanıtılsa da ekran boyutundan başka bir fark bulunmuyor. Televizyonlar 50 inç, 55 inç, 65 inç şeklinde 3 farklı seçenek olarak satışa sunulacak. Diğer her türlü özellik 3 modelde de aynı olacak.

Dilerseniz hemen aşağıdan Redmi’nin yeni akıllı televizyonu Redmi Smart TV X’in fiyatıne ve özelliklerine detaylı olarak göz atabilirsiniz.

Redmi Smart TV X Özellikleri

Redmi Smart TV X Özellikleri

4K çözünürlüğü ile karşımıza çıkan yeni akıllı televizyon, 50 inç, 55 inç, 65 inç olarak 3 ayrı model karşımıza çıkacak. Modellerin ekran boyutu dışında geriye kalan tüm özellikleri aynı olacak. 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile birlikte gelecek olan televizyon, %97 oranında ekran gövde oranına sahip. 12,5 watt’lık 4 adet hoparlöre sahip olan akıllı televizyonlar, Dolby Audio gibi ses teknolojilerini de içerisinde barındırıyor.

İlgili İçerik  Netflix, Yeni Komedi Gösterisine "Trump Şakalarını Atla" Tuşu Ekledi!

Ayrıca bu akıllı televizyonları sesinizle kontorl edebilmeniz için televizyonda mikrofon da bulunuyor. Sesli komutlar vererek televizyonunuzu kontrol edebiliyorsunuz. Dilerseniz modellerin fiyat etiketlerine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Redmi Smart TV X Fiyatı

Redmi Smart TV X Fiyatı

Redmi’nin yeni akıllı televizyonu Redmi Smart TV X, 3 ayrı ekran boyutuyla satışa sunulacak ve 3 modelin de özellikleri aynı olacak. 50 inçlik, yani 127 ekranlı model 280 dolar (1.900TL+vergiler) üzerinden piyasaya sürülecek. 55 inç, yani 140 ekran model ise 320 dolardan (2.180TL+vergiler) satışa sunulacak. Son olarak da 65 inçlik, yani 165 ekranlık model de 460 dolar (3.100TL+vergiler) olarak karşımıza çıkacak.

Bir önceki yazımız olan Realme 6S Fiyatı ve Özellikleri başlıklı makalemizde Realme ve Realme 6S hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın