Redmi Smart TV Max, 3 Dakikada 1.000 Adet Sattı

Akıllı telefonlarıyla bilinen teknoloji devi Redmi'nin Redmi Smart TV Max isimli Akıllı Televizyonu 3 dakikada 1.000 adet sattı.
 Redmi Smart TV Max, 3 Dakikada 1.000 Adet Sattı

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi‘nin alt markası olan Redmi, tüm dünyada telefonlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Akıllı telefonlarının yanında pek çok çeşitli teknolojik ürün üreten Redmi, Akıllı Televizyon üretimi yapan firmalar arasında da oldukça iyi bir konumda. Geçtiğimiz zamanlarda Akıllı Televizyonu Redmi Smart TV Max‘ı duyuran Redmi, bu televizyon ile oldukça iyi bir satış başarısı yakaladı.

Redmi’nin dikkat çeken devasa ekranlıu yeni akıllı televizyonu, özellikleri açısından bakılınca oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca özelliklerinin yanında tasarım olarak da göze oldukça hoş gelen Redmi Smart TV Max, yüksek bir fiyata sahip olmasına rağmen oldukça iyi bir satış yaptı. 98 inçlik, yani 248 ekranlık devasa bir televizyon olarak karşımıza çıkan Redmi Smart TV Max, bir televizyona göre oldukça iyi özellikler sunuyor.

İlgili İçerik  Netlfix, 2020'de Yayınlanacak Türk Dizi ve Filmlerini Tanıttı

2.825 dolarlık fiyat etiketine sahip olmasına rağmen 3 dakika gibi çok kısa bir sürede 1.000 adet satan Redmi Smart TV Max, bu sayede 3 dakikada 2 milyon 825 bin dolar gelir sağlamış oldu. Televizyonun boyutuna, tasarımına ve özelliklerine baktığımızda bu fiyat etiketi oldukça yerinde gibi görünüyor.

Redmi Smart TV Max, 3 Dakikada 1.000 Adet Sattı

Xiaomi Redmi’nin bu devasa televizyonu özellikleriyle oldukça şaşırtıyor. Yukarıda da dediğimiz gibi 248,92 CM‘lik bir ekrana sahip olan Redmi Smart TV Max, 4 çözünürlüğü ile birlikte karşımıza çıkıyor. 64 GB depolama alanına sahip olan akıllı televizyonunuza bu sayede birçok uygulama yükleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda 4 GB değerinde güçlü bir RAM akıllı televizyonda bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın