Red Dead Redemption 2, Xbox Game Pass’te Ücretsiz Oluyor

 Red Dead Redemption 2, Xbox Game Pass’te Ücretsiz Oluyor

Son zamanların en iyi video oyunu olan ve 175’den fazla ödülü bulunan Red Dead Redemtion 2, Xbox Game Pass kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak.


İlginizi Çekebilir: GTA 5 ve Red Dead Redemption 2’nin Satış Rakamları Açıklandı

GTA 5 ve GTA San Andreas gibi çok sevilen oyunların yapımcısı olan Rockstar Games’in en son oyunlarından Red Dead Redemption 2, 175’ten fazla ödül alarak dünya genelinde oyun piyasasına çok büyük bir damga vurdu. Vahşi Batı’da geçen bu açık dünya oyunu, özelliklikle grafikleri ve hikyaesi ile oyun dünyasında oldukça ilgi çekti.

7 Mayıs 2020 tarihinde Xbox Game Pass’e eklenecek olan oyun, ek ücret gerekmeksizin kullanıcılara sunulacak. Microsoft’un Xbox One oyun konsolu için oyun abonelikleri satışı yaptığı Xbox Game Pass platformunda aboneliği bulunan herkes, 7 Mayıs tarihinden itibaren hiçbir ek ücret ödemeden Red Dead Redemption 2 oynayabilecek.

İlgili İçerik  PUBG Mobile'ın Toplam Gelirleri Belli Oldu: 3 Milyar Dolar
Red Dead Redemption 2, Xbox Game Pass'te Ücretsiz Oluyor

XBox One platformu için 566 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan Red Dead Redemption 2, aylık ücreti 29,90 TL olan Xbox Game Pass’te ücretsiz olacak. Bir çok oyunun ücretsiz olduğu bu platformdan abonelik almak bu sebeple oldukça karlı oluyor. Sadece Red Dead Redemption 2’nin normal Xbox One fiyatı ile yaklaşık 19 ay boyunca Xbox Game Pass üyeliği yapabiliyorsunuz.

Xbox Game Pass üyeliğiniz ile 100’den fazla oyuna ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca bu oyunların bir çoğu piyasaya yeni çıkan oldukça iyi grafiklere sahip, beğeni toplayan oyunlar. Örneğin platformda PES 2020 ve Forza Horizon 4 gibi çok beğenilen oyunlar da listeleniyor.

Bir önceki yazımız olan Nintendo Switch, 160.000 Hesabın Hacklendiğini Doğruladı başlıklı makalemizde Hack, Hacker ve Nintendo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın