Recep İvedik 6, Netflix’de Zirveye Yerleşti

 Recep İvedik 6, Netflix’de Zirveye Yerleşti

Türkiye’nin en çok izlenen filmlerinden olan Recep İvedik‘in son filmi Recep İvedik 6, bugün Netflix‘e eklenmesi ile birlikte zirveye yerleşti. Film, gün içinde en çok izlenen film olmayı başardı.


İlginizi Çekebilir: Birlikte Netflix İzleme – Netflix Party Nasıl Kullanılır?

Türkiyenin en çok izlenen film serilerinden biri olan Recep İvedik serisinin son filmi olan Recep İvedik 6, gişede büyük bir başarı elde ederek beklentileri karşılamıştı. 8 Kasım 2019’da vizyona giren Recep İvedik 6, dünyanın en çok kullanılan dijital yayın platformlarından biri olan Netflix’e de bugün (11.04.2020) itibariyle eklendi.

Film’in platformda yayınlanması ile birlikte günün en çok izlenen filmi Recep İvedik 6 oldu. Gişede yaklaşık 4 milyon izleyici ile 67 milyon liralık hasılat elde etti. Geçtiğimiz zamanlarda ortaya çıkan haberlerde Netflix’in Recep İvedik 6 için 3,5 milyon euro’luk bir teklif götürdüğü ve filmin platforma eklenecğei iddia edilmişti. Bu teklifle ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmasa da Recep İvedik 6 şuanda Netflix’de yer alıyor.

İlgili İçerik  Netflix, Covid-19 Salgınında 16 Milyon Abone Kazandı

Siz de hemen buraya tıklayarak Recep İvedik 6’nın Netflix sayfasına gidebilir ve giriş yaparak filmi izleyebilirsiniz. Filmin fragmanına ve konusuna hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Recep İvedik 6 Fragman


Recep İvedik 6 Konusu


Recep İvedik 6, Netflix'de Zirveye Yerleşti

Kendisine gelen bir davet ile “Fasulye Festivaline” gitmek için yola koyulan Recep ivedik, arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak yola çıkar. Fakat Recep, Konya’daki Fasulye Festivaline gitmek için yanlışlıkla Kenya uçağına binince işler karışır. Recep’i Kenya’da çok ilginç maceralar beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın