Connect with us


Teknoloji Haberleri

Realme Watch ve Buds Air Neo Uygun Fiyatlarıyla Türkiye’de

Çin merkezli teknoloji şirketi Realme2nin yeni akıllı saat modeli Realme Watch ve kablosuz kulaklık modeli Realme Buds Air Neo Türkiye’de. İşte Fiyatları…

Zaman:

Tarih:

Realme Watch ve Buds Air Neo Uygun Fiyatlarıyla Türkiye'de

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, son zamanlarda ürettiği akıllı saat modelleriyle ve kablosuz kulaklık modelleriyle de büyük dikkat çekmeyi başarıyor. Oldukça şık tasarımlara sahip akıllı saatler ve kablosuz kulaklıklar üreten Realme’nin ürünleri, uygun fiyatıyla ülkemizde de satışa sunuldu. Realme Watch akıllı saat ve Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık, ülkemizde iyi bir fiyat etiketiyle tüketicilerle buluşuyor.

Dilerseniz hemen aşağıdan Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık ve Realme Watch akıllı saat Türkiye fiyatına ve özelliklerine detaylı olarak göz atabilirsiniz.

Realme Buds Air Neo Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Realme Watch ve Buds Air Neo Uygun Fiyatlarıyla Türkiye'de Çin merkezli teknoloji şirketi Realme2nin yeni akıllı saat modeli Realme Watch ve kablosuz kulaklık modeli Realme Buds Air Neo Türkiye'de. İşte Fiyatları...

Realme’nin kablosuz kulaklık modeli Realme Buds Air Neo, tek şarjda 17 saate kadar kullanım sunuyor. Süper düşük gecikme özelliğiyle karşımıza çıkan kulaklık modeli, oyuncuların karşısına da oldukça iyi bir çözüm olarak çıkıyor. Dokunmatik kontrol özelliğine de sahip olan bu kulaklık modeli, dokunmatik özelliği sayesinde tek tuş ile Google Asistan‘a ulaşmanızı sağlıyor.

Realme Buds Air Neo Türkiye Fiyatı

Türkiye’de satışa sunulan ve Apple AirPods’a benzerliğiyle dikkat çeken kablosuz kulak içi kulaklık modeli Realme Buds Air Neo, Türkiye’deki teknoloji mağazalarında 399 TL‘lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Benzer içerik:  Huawei FreeBuds Pro Tanıtım Videosu Yayınlandı

Realme Watch Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Realme Watch ve Buds Air Neo Uygun Fiyatlarıyla Türkiye'de Çin merkezli teknoloji şirketi Realme2nin yeni akıllı saat modeli Realme Watch ve kablosuz kulaklık modeli Realme Buds Air Neo Türkiye'de. İşte Fiyatları...

Realme’nin 1.4 inç ekrana sahip olan akıllı saat modeli Realme Watch, 100’den fazla ekran tasarımını bizlere sunuyor. Dilediğiniz ekran tasarımını indirerek kullanabildiğiniz Realme Watch, kandaki oksijen seviyesini ölçme gibi özelliklere de sahip. Ayrıca bununla birlikte kalp atışı ve adımsayar gibi çeşitli özelliklere de sahip olan akıllı saat modeli, 160 mAh gücünde bir bataryaya sahip ve güç tasarrufu modunda 20 güne kadar kullanabiliyorsunuz. Cihazın kalp atışı izleme gibi özellikleri açıkken de 7 güne kadar kullanım süresine sahip.

Realme Watch Türkiye Fiyatı

Türkiye’deki perakende teknoloji mağazalarında satışa sunulan Realme Watch, ülkemizde 599 TL‘lik fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir