Realme Watch Fiyatı ve Özellikleri

Oppo yan kuruluşu Realme, ilk akıllı saati Realme Watch'ı tanıttı. Tüm özelikleri ve fiyatıyla tanıtılan akıllı saat oldukça ilgi çekiyor.
 Realme Watch Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan ve ülkemizde de oldukça çok kullanılan Realme, ilk akıllı saatini nihayet tanıttı. Merakla beklenen Realme Watch, oldukça iyi özellikleri ve uygun fiyatı ile karşımıza çıkıyor.

Türkiye’de de bir çok modeli karşımıza çıkaran ve yan kuruluşu Oppo ile oldukça tanınan Realme, bir çok yeni modeli ile karşımıza çıkıyor. Uygun fiyatlı telefonları ile ilgi çeken realme, şimdi de ilk akıllı saati olan realme Watch’ı tanıttı. Dilerseniz hemen aşağıdan realme watch fiyatı ve özelliklerine detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Realme Watch Özellikleri

Realme Watch Özellikleri

Yeni akıllı saatler gibi pek çok sağlık kontrol özelliğine sahip olan realme watch, kalp atışı ölçümü, uyku takibi, adım sayar, koşu modu, güç antrenmanı,futbol ve basketbol modu gibi pek çok spor modunu içerisinde bulunduruyor. Metal çerçeveyle kaplanan 1.4 inçlik ekranı bulunan realme watch’ın silikon kordonu bulunuyor.

İlgili İçerik  WhatsApp'dan Yılbaşı Rekoru Geldi

Yeni akıllı saat batarya kısmında ise iyi özellikler bulunuyor. 160 mAh bataryaya sahip olan akıllı saatin 7 güne kadar kullanı sağlayacağı söyleniyor. Ayrıca güç tasarrufu modu açıldığında 20 güne kadar kullanım sağlanabileceği söyleniyor. Ayrıca akıllı saatin suya ve toza karşı dayanıklılık sunan IP68 sertifikası bulunuyor.

Realme Watch Fiyatı

Realme Watch Fiyatı

Realme’nin ilk akıllı saati olan ve oldukça iyi özellikler sunan realme Watch, 50 dolarlık fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak. İlk başta Hindistan’da satışa sunulacak olan akıllı saat ilerleyen zamanlarda Türkiye’ye de gelebilir. realme Watch’ın Türkiye fiyatının 340 TL+vergiler şeklinde olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan E-Devlet'e Güncelleme: Din Değişikliği Yapılabilecek başlıklı makalemizde E-Devlet, E-Devlet Din Değişikliği ve Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın