Realme Smart TV Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan Realme, bugün yapılan etkinlikte uygun fiyatlı ve iyi özelliklere sahip akıllı televizyonu Realme Smart TV'yi tanıttı.
 Realme Smart TV Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan ve ülkemizde de oldukça tercih edilen realme, realme smart tv isimli yeni akıllı televizyonunu tanıttı. Uygun fiyatıyla tanıtılan yeni akıllı televizyon, ilgi çekici özelliklere sahip. 81 ekran ve 109 ekran olarak 2 farklı seçenekte tanıtılan realme smart tv, bugün düzenlenen bir etkinlikte tanıtıldı.

Yeni realme watch akıllı saat ve kablosuz kulaklıklar ile birlikte tanıtılan realme Smart TV oldukça dikkat çekti. 2 farklı seçenek olarak tanıtılan realme Smart TV, 32 inç ve 43 inç seçenekleriyle tanıtıldı. 8,7 milimetre kalınlığa sahip olan televizyon modelleri, oldukça küçük çerçevelere sahip. Chroma Boost Picture Engine isimli bir teknolojiden yararlanan televizyon, bu özellik sayesinde renkleri oldukça canlı bir şekilde aktarıyor.

Android 9.0 işletim sistemi kullanan yeni model akıllı televizyonlarda hazır olarak Netflix, YouTube gibi çok tercih edilen uygulamalar kurulu geliyor. Ayrıca televizyonda bulunan Google Play Store aracılığıyla dilediğiniz uygulamayı televizyonunuza indirebiliyorsunuz.

İlgili İçerik  Realme Watch, 2 Dakikada Tükendi: 15.000 Satış
Realme Smart TV Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Android işletim sistemi ile bir çok uygulamaya erişmenizi sağlayan realme Smart TV, 8 GB depolama alanı ve 1 GB RAM’e sahip.8 çekirdekli MediaTek işlemcisi ile karşımıza çıkan yeni realme Smart TV, spor, film, oyun gii pek çok görüntü moduna sahip.

Dilerseniz hemen aşağıdan Realme Smart TV fiyatına göz atabilirsiniz.

Realme Smart TV Fiyatı

Realme Smart TV Fiyatı

Bugün yapılan etkinlikte realme watch, kablosuz kulaklık ve smart tv tanıtılırken, en ço ilgi çeken de smart tv oldu. Realme Smart TV, açıklamalara göre 2 Haziran’da piyasaya sürülecek. 2 opsiyon olarak satışa çıkacak olan akıllı televizyonlar, 2 ayrı fiyata sahip olacak.

32 inç versiyonu 170 dolar (1.150TL+vergiler) üzerinden piyasaya sürülecekken, 43 inç olan versiyonu da 290 dolar (1.975 TL+vergiler) olarak piyasaya sürülecek.

Bir önceki yazımız olan Realme Watch Fiyatı ve Özellikleri başlıklı makalemizde Akıllı Saat, Realme ve Realme Akıllı Saat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın