Realme Buds Air Neo ve Buds Q Fiyatı ve Özellikleri

Teknoloji devi şirket Realme, yeni Buds Air Neo ve Buds Q kablosuz kulaklıkları uygun fiyatlı olarak tanıttı.
 Realme Buds Air Neo ve Buds Q Fiyatı ve Özellikleri

Bugün yapılan etkinlikte pek çok yeni ürününü tanıtan Realme, akıllı saat ve akıllı televizyonu ile dikkat çekerken bir de kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Ülkemizde de son zamanlarda oldukça ilgi çeken markalardan biri olan Realme, bugün yapılan etkinlikte kablosuz kulaklıkları Buds Air Neo ve Buds Q modelini tanıttı.

Realme Watch ve Realme Smart TV tanıtımının ardından tanıtılan kablosuz kulaklıklar fiyat/performans olarak oldukça iyi durumda. Dilerseniz hemen aşağıdan Realme Buds Air Neo ve Realme Buds Q fiyatına ve özelliklerine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Realme Buds Air Neo Fiyatı ve Özellikleri

Realme Buds Air Neo Fiyatı ve Özellikleri

Realme Buds Q’ya göre biraz daha farklı tasarıma ve yüksek fiyata sahip olan Realme Buds Air Neo, full şarj olduğunda 3 saat boyunca kesintisiz kullanılabiliyor. Ayrıca kutusundan “şarj kutusu” ile birlikte çıkan kulaklık, bu sayede 17 saate kadar kullanım süresi sağlayabiliyor. Anlık Otomatik Bağlanma ve Bluetooth 5.0 özelliğine sahip olan kablosuz kulaklıklar, 13mm dinamik bass arttırma özelliği ile birlikte karşımıza çıkıyor.

İlgili İçerik  PUBG Mobile Yeni Oyun Modu: Cold Front Survival

Realme Buds Air Neo Fiyatı

İlk olarak Çin’de satışa sunulacak olan kulaklıkların fiyatı 270 yuan olarak belirlendi. Avrupa fiyatı yaklaşık 37 dolar olan kulaklıkların Türkiye fiyatının 250TL+vergiler şeklinde olacağı tahmin ediliyor.

Realme Buds Q Fiyatı ve Özellikleri

Realme Buds Q Fiyatı ve Özellikleri

Oldukça uygun fiyatı ile karşımıza çıkan Realme Buds Q, Bluetooth 5.0 özelliği ve toza, suya dayanıklı IPX4 sertifikası ile karşımıza çıkıyor. 30W hızlı şarj desteğine de sahip olan kulaklık, kutusundan “şarj kutusu” ile birlikte çıkıyor. Telefonu bu mini kutu ile şarj edebiliyor ve 20 saate kadar kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Realme Buds Q Fiyatı

Realme’nin bugün tanıtılan ve ilk olarak Çin’de satışa çıkacak olan yeni kulaklığı Realme Buds Q, 129 yuanlık fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Avrupa fiyatı 18 dolar olarak belirlenen kulaklığın Türkiye fiyatının 120TL+vergiler şekline olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Redmi K30i 5G Fiyatı ve Özellikleri başlıklı makalemizde Redmi, Redmi K30i ve Redmi K30i 5G hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın