Connect with us


Teknoloji Haberleri

Razer, “Tomahawk” Bilgisayar Kasası Modellerini Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri

Oyun dünyasının en popüler ekipman üreticilerinde biri olan Razer, ilk bilgisayar kasası modellerini tanıttı. “Tomahawk” isimli bilgisayar kasalarının fiyatı da belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Razer, "Tomahawk" Bilgisayar Kasası Modellerini Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri Oyun dünyasının en popüler ekipman üreticilerinde biri olan Razer, ilk bilgisayar kasası modellerini tanıttı. "Tomahawk" isimli bilgisayar kasalarının fiyatı da belli oldu.

Oyun ekipmanlarıyla dünya çapında büyük bir popülerlik yakalayan Razer, oyun dünyasının en popüler markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Son yıllarda ürettiği ekipmanlarla oyun dünyasında çok büyük bir başarı yakalayan Amerika Birleşik Devletleri merkezli oyun ekipmanları üreticisi Razer, ürün yelpazesini hızla genişletmeye devam ediyor.

Son zamanlarda ürün yelpazesini birçok yeni ürünle genişleten Razer, son günlerde yepyeni pazarlara açılmaya karar verdi. Razer Iskur adlı oyun koltuğunu piyasaya süren ve böylelikle oyun koltuğu pazarına da giriş yapan oyun ekipmanları üreticisi Razer, şimdi de ilk bilgisayar kasası modellerini tanıttı. Tomahawk ismiyle tanıtılan bilgisayar kasası modelleri şimdiden oyun dünyasında dikkat çekmeye başladı.

Oyun dünyası için çok büyük bir marka haline gelen Razer, sade ve şık bir tasarıma sahip olan bilgisayar modellerini piyasaya sürdü. Böylelikle artık bilgisayar kasası pazarında diğer şirketlere çok büyük bir rakip daha eklenmiş oldu. ATX ve Mini-ITX bilgisayar kasası modellerini ön siparişe açan Razer, daha önce Tomahawk isimli bu modellerini konsept olarak tanıtmıştı.

Razer, "Tomahawk" Bilgisayar Kasası Modellerini Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri Oyun dünyasının en popüler ekipman üreticilerinde biri olan Razer, ilk bilgisayar kasası modellerini tanıttı. "Tomahawk" isimli bilgisayar kasalarının fiyatı da belli oldu.

Oldukça sade bir tasarıma sahip olan yeni bilgisayar kasası modelleri, oldukça şık bir görüntüyle karşımıza çıkıyor. Kasa modellerinin ön tarafında Razer logosu bulunurken, kasa üzerinde RGB ışıklandırmalar da bulunuyor. Kasaların üst bölümünde açma kapama tuşu yer alırken, 2 adet USB 3.2 girişi ve 1 adet USB 3.2 Type-C girişi bulunuyor. Razer’ın yeni kasa modelleri, Tomahawk A1 ATX ve Tomahawk M1 Mini-ITX isimleriyle karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  70 Trilyon FPS Video Çekebilen Makine Geliştirildi

Bu kasa modelleri, 13,5 kg ağırlıklarıyla karşımıza çıkıyor. Oldukça yüksek ağırlığa sahip olan kasalar, 24 CM genişliğe ve 50 CM yüksekliğe sahip. 3 adet 3,5 inç HDD yuvası bulunan kasaların fiyatları da belli oldu. Tomahawk A1 ATX modeli 200 dolar fiyat etiketine sahip olurken, Tomahawk M1 Mini-ITX modeli ise 180 dolar fiyat etiketine sahip.

Güncel kur üzerinden Türk Lirasına çevirdiğimizde ise Tomahawk A1 ATX modeli 1.575 TL+vergiler olarak, Tomahawk M1 Mini-ITX modeli ise 1.415 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir