Connect with us


Teknoloji Haberleri

Razer, İlk Oyuncu Koltuğu “Iskur”u Tanıttı: İşte Fiyatı

Dünyanın en büyük oyun ekipmanı üreticilerinden biri olan Razer, ilk oyuncu koltuğu Iskur’u tanıttı. Oldukça şık tasarımlı oyuncu koltuğunun fiyatı da belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Razer, İlk Oyuncu Koltuğu "Iskur"u Tanıttı: İşte Fiyatı

Oyun dünyasının en ünlü ekipman üreticilerinden biri olan ve ürettiği oyuncu ekipmanlarıyla tüm dünyada tanınan bir marka haline gelmeyi başaran ABD merkezli Razer, nihayet ilk oyuncu koltuğunu duyurdu. Iskur adını verdiği oyuncu koltuğu modelini duyuran Razer, oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu oyuncu koltuğunun fiyat etiketini de aktardı.

Razer, İlk Oyuncu Koltuğu "Iskur"u Tanıttı: İşte Fiyatı Dünyanın en büyük oyun ekipmanı üreticilerinden biri olan Razer, ilk oyuncu koltuğu Iskur'u tanıttı. Oldukça şık tasarımlı oyuncu koltuğunun fiyatı da belli oldu.

Şuanda ön siparişe açılan yeni ve ilk Razer oyuncu koltukları, hem tasarımıyla, hem de Razer’ın piyasadaki liderliği sayesinde büyük dikkat çekecek gibi görünüyor. Uzun sürede bilgisayar başında vakit geçirenler , çok uzun sürelerde oyun başından kalkmayan kişiler için özel olarak tasarlanan yeni oyuncu koltuğu, oyuncuların uzun sürelerce çok daha rahat bir şekilde oturmasını ve oyun oynamasını sağlamak için tasarlandı.

Ayarlanabilir bel desteğine sahip olan yeni oyuncu koltuğu Razer Iskur, oyuncuların bu koltuğu kendilerine en uygun şekilde ayarlayarak oturabilmesini hedefliyor. Uzunluk, genişlik, yükseklik gibi ayarlamaları değiştirilebilen oyuncu koltuğu, Razer tarafından yapılan açıklamalara göre 136 kiloya kadar oyuncular için muhteşem bir seçim olarak belirtiliyor. Ayrıca bu oyuncu koltuğunun, 170-190 cm arasında bir boya sahip oyuncular için de muhteşem bir seçim olacağı yine Razer tarafında aktarılıyor.

Benzer içerik:  F-150 vs Cybertruck! Halat Çekme Yarışı ile Ortam Kızışıyor
Razer, İlk Oyuncu Koltuğu "Iskur"u Tanıttı: İşte Fiyatı Dünyanın en büyük oyun ekipmanı üreticilerinden biri olan Razer, ilk oyuncu koltuğu Iskur'u tanıttı. Oldukça şık tasarımlı oyuncu koltuğunun fiyatı da belli oldu.

Yüksek yoğunluklu köpük yastıklara sahip olan Razer oyuncu koltuğu Iskur, uzun süre oyun başında oturan oyuncuların çok konforlu bir zaman geçirmesini, ayrıca oyuncuların sağlıklı kalmasını sağlayacak. Razer’ın resmi web sayfasına yayınlanan bilgilere göre bu oyuncu koltuğu, Lomber destek sistemi sayesinde oyuncuların sağlıklı bir duruşta kalmasını sağlayacak.

Diğer bir yandan bu oyuncu koltuğunun en merak edilen taraflarından biri de tabii ki fiyatı. Iskur adlı bu koltuk tasarımıyla ve özellikleriyle dikkat çekerken, şuanda 499 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe açıldı. 3 yıl garantili bir şekilde satışa çıkan oyuncu koltuğu, güncel kur üzerinden çevirdiğimizde 3.925 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Razer Iskur Oyuncu Koltuğu (Video)

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir