Connect with us


Dijital Haberler

31 TL Değerindeki Oyun Quake III, Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

Eski oyuncuların gönlüne taht kuran, FPS oyunlarının ilklerinden olan Quake serisinin 3. oyunu, Bethesda tarafından bir süreliğine ücretsiz oldu.

Zaman:

Tarih:

31 TL'lik Oyun Quake III, Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

Günümüzde dünyanın en çok oynanan oyun türlerinden olan FPS, yani Birinci Şahıs Nişancı türündeki oyunların ilklerinden sayılabilecek Quake serisini belki de çoğunuz bilirsiniz. Oldukça eski yıllara dayanan bu oyun serisi, eski oyuncuların illa ki gönlüne taht kurmuştur. Son zamanlarda pek tercih edilmese de Quake serisi, zamanında neredeyse tüm oyuncuların ilgisini çekmiştir.

1996 yılında ilk oyunu piyasaya sürülen Quake, o yıllarda üretilen ilk FPS bilgisayar oyunlarından biriydi. Quake motoruyla üretilen seri, birçok oyunla oyuncuların karşısına çıkmıştı. Şimdiyse 90’ların en ünlü oyunlarından olan Quake 3, oyuncuların karşısına ücretsiz olarak çıkıyor. ABD merkezli video oyunu yayımcısı Bethesda Softworks, yeni başlattığı etkinlik kapsamında 31 TL değerindeki Quake 3’ü bir süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. Şuanda oyuncular tarafından pek tercih edilir mi bilinmez ama, nostalji yaşamak isteyenler kesinlikle bu oyunu tercih edeceklerdir.

Milyonlarca oyuncunun gönlüne taht kuran ilk FPS oyunlarından olan Quake 3’e, 3 gün boyunca Bethesda üzerinden ücretsiz olarak ulaşabileceksiniz. Oyuna ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gereken şey ise yalnızca Bethesda’ya üye olmak ve ardından istemciyi indirmek. İstemciyi indirmenizin ardından Quake 3ana ekranda gözükecek ve indirebileceksiniz. Dilerseniz hemen aşağıdan talimatlayı izleyebilir ve kolaylıkla oyunu indirebilirsiniz.

Benzer içerik:  EA Access Steam Geliyor: Aylık 12 TL, Yıllık Sadece 65 TL
31 TL Değerindeki Oyun Quake III, Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu Eski oyuncuların gönlüne taht kuran, FPS oyunlarının ilklerinden olan Quake serisinin 3. oyunu, Bethesda tarafından bir süreliğine ücretsiz oldu.

Oyuna sahip olabilmek için öncelikle buraya tıklayarak Bethesda istemci indirme sayfasına gidin. Daha sonra ekranda çıkan Ücretsiz İndir butonuna tıklayarak Bethesda istemcisini bilgisayarınıza indirin ve kurun. İstemciyi açtıktan sonra Bethesda hesabınıza giriş yapın. Bethesda hesabınız yoksa kayıt olmanız gerekecek. Giriş işlemi tamamlandıktan sonra Quake 3 karşınıza çıkacak ve ücretsiz oynayabileceksiniz.

Dilerseniz güncel ücretsiz oyun ve teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle’yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir