PUBG Mobile Yeni Oyun Modu: Cold Front Survival

 PUBG Mobile Yeni Oyun Modu: Cold Front Survival

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan PUBG‘nin mobil oyunu PUBG Mobile‘a “Cold Front Survival” isminde yeni bir mod geliyor. 16 Nisan’da çıkacağı açıklanan modun, mevcut haritalara karlı bir tema getireceği söyleniyor.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty: Mobile, 2 Ayda 170 Milyon İndirmeyi Aştı

Bir adada geçen hayatta kalma oyunu PUBG, Android ve IOS paltformlarında rekorlar kıran mobil oyunu PUBG Mobile için yeni bir mod tasarlıyor. PUBG’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre “Cold Front Survival” adındaki bu mod, karlı temasıyla birlikte karşımıza çıkacak.

PUBG’nin resmi paylaşımına göre 16 Nisan’da gelecek olan harita şimdiden ilgi toplamayı başardı. Twitter’daki takipçilerini heyecanlandıran paylaşımda PUBG, oyuncular tarafından bazı tepkiler de aldı. Sunucuların sürekli çökmesinden şikayetçi olan oyuncular, sunucular düzeltilmeden mod gelmemesini önerdi.

PUBG’nin yeni gelecek olan “Cold Front Survival“, yani “Soğuk Cephede Hayatta Kalma” modu ile haritalar kar ile kaplanacak. Vikendi ve Erangel haritasını karla kaplayacak olan bu güncelleme bir çok yenilik getirecek. Oyuncular, soğuk cephede savaşabilmek ve hayatta kalabilmek için vücut ısılarını sabit tutmaya çalışacak. Yani oyun içerisinde ara ara ateş yakarak vücut ısınızı sabitlemeniz gerekiyor.

İlgili İçerik  Apple, Patent İhlali Davasında 85 Milyon Dolar Ceza Aldı

Vücut ısısı sabitlenmediği halde, aynı mavi alanın dışında kalınması gibi, can yavaş yavaş azalmaya başlayacak. Açıklamalara göre oyuncular, çakmak gibi itemler bularak oyunda ara ara ısınma ihtiyaçlarını giderecek.

Ayrıca PUBG’nin resmi twitter hesabında paylaştığı açıklamalara ve görsellere göre, oyuna drone’lar da gelebilir. Görselde yer alan dronelar, muhtemelen gözetleme drone’u olarak oyunda kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın