PUBG Mobile’a Sürpriz Yeni Harita Geliyor: Livik

Çin merkezli Teknoloji devi Tencent'in bünyesinde bulunan PUBG, Livik isimli yeni haritası ile PUBG Mobile oyuncularının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 PUBG Mobile’a Sürpriz Yeni Harita Geliyor: Livik

Dünyanın en çok oynanan online oyunlarından biri olan PUBG, mobil oyuncular için oldukça iyi güncelleştirmeler üzerinde çalışıyor. Bir çok etkinlik ve oyun içi özellik ile oyunculara eğlenceli vakitler sunmayı amaçlayan PUBG, Livik isimli yeni harita üzerinde çalışıyor.

Çin merkezli teknoloji devi Tencent‘in çatısı altına yer alan hayatta kalma oyunu PUBG, hem mobilde hem bilgisayarda milyonlarca oyuncuya eğlenceli anlar sunuyor. 100 kişinin bir adaya atlayarak en sona kalan kişinin şampiyon olduğu ve ortalama 30 dakikalık maçlar ile oldukça aksiyonlu anlar yaşatan PUBG, Miramar ve Erangel gibi haritaları ile oyuncularını karşılıyor.

Bunların yanında Sanhok gibi küçük haritalar da bulunurken, Tencent’in açıklamalarına göre bir yenisi daha ekleniyor. PUBG’nin en küçük haritası olacağı söylenen Livik haritası, PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabından duyuruldu. Bu haritada oyuncuların iyileşebildiği göletler yer alırken, bunun yanında bir çok yenilik de bulunacak.

PUBG Mobile'a Sürpriz Yeni Harita Geliyor: Livik

Şuan için PUBG Mobile Beta üyeleri için yayınlanan Livik haritası test aşamasında. Beta güncellemesinden ortaya çıkan görüntülere göre yeni harita Livik, PUBG Mobile’daki haritaların karışımından oluşmuş yeni bir harita gibi görünüyor.

İlgili İçerik  Taktik Savaşlarında Sizi Challenger'a Taşıyacak En İyi Komplar

İçerisinde karlı alan, yeşillik ve toprak alan bulunduran Livik, Erangel, Sanhok ve Vikendi gibi haritaların karışımından oluşuyor gibi görünüyor. Fakat şunu da belirtelim; haritalar tamamıyla aynı değil, sadece tema olarak benzerlik gösteriyor. Etkileyici grafikleriyle ve etkileyici özellikleriyle karşımıza çıkacak olan Livik, göletlerde can doldurmanızı, canavar arabalar kullanmanızı, dikkat çekici manzaralara şahit olmanızı sağlayacak.

İddialara göre Livik isimli yeni haritanın Temmuz ayı ortalarında yayınlanacağı söyleniyor. Fakat maalesef konu hakkında henüz resmi bir bilgi yok. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri hep birlikte göreceğiz, bizleri “kitle.net” web sitemizden takipte kalın…

Bir önceki yazımız olan LoL Maç İzleme Görevleri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde League of Legends, LoL ve LoL Görevleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın