PUBG Mobile Yeni Harita: Gizemli Orman Modu

Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından olan PUBG Mobile, yeni haritası "Gizemli Orman Modu"nu sosyal medyada tanıttı ve çıkış tarihini açıkladı.
 PUBG Mobile Yeni Harita: Gizemli Orman Modu

Ülkemizde de oldukça fazla oyuncusu bulunan ve sadece Android platformlarda 100 milyondan fazla indirilme sayısı bulunan PUBG Mobile, yeni haritası Gizemli Orman Modu‘nu resmi Twitter hesabı üzerinden tanıttı. Oyuncular tarafından oldukça ilgi çeken yeni harita merak uyandırdı. PUBG Mobile’ın sosyal medya paylaşımlarından anlaşıldığı üzere gizemli bir orman içerisinde rakiplerinizle savaşırken, aynı zamanda bulutlardaki rakiplerinizle de rekabet içerisinde olacaksınız.

PUBG Mobile tarafından 1 Haziran 2020 tarihinde, yani önümüzdeki günlerde yayınlanacağı söylenen yeni harita, yepyeni bir modu da bizlere sunacak. Açıklamalara gömre bu mod Sanhok haritası üzerinde çalışacak ve oldukça eğlenceli bir çok özelliğe sahip olacak.

PUBG Mobile Yeni Harita: Gizemli Orman Modu

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla oyuncular tarafından oldukça fazla beğeni toplayan PUBG Mobile, oyun modu içerisinde sıcak hava balonlarının da kullanılabileceğini paylaştı. “Ormanın gizemleri 1 Haziran’dan itibaren çözülecek” başlığıyla paylaşan fotoğrafta bir takımın sıcak hava balonunda yolculuk yaptığı görülüyor.

Ayrıca bunun dışında pek çok sıcak hava balonunun da çevrede uçtuğunu görüyoruz. Yani oyun içerisinde gizemli bir ormanın yanısıra, yukarıda da sıcak hava balonları içerisinde rakipleriniz sizleri izleyebilir. PUBG Mobile, şuan bu mod hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Fakat çok kısa süre içerisinde PUBG Mobile oyunu üzerinden Gizemli Orman modunun detaylarını hep birlikte göreceğiz.

İlgili İçerik  Google, Görme Engelliler İçin "Braille" Klavyesi Tasarladı

Konu hakkındaki gelişmeleri öğrenmek için “kitle” web sitemize sol alttaki veya yukarıdaki bildirim tuşundan ücretsiz abone olabilir, Instagram’da “@kitlegram” kullanıcı adlı hesabımızı takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google, TikTok'un Mağaza Puanını Tekrar Yükseltti başlıklı makalemizde Google, Google Play Store ve TikTok hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın