Connect with us


Oyun Haberleri

PUBG Mobile ve Metro Exodus İş Birliği Yapıyor

Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile’dan sevindirici bir haber geldi. Sosyal medyadan yapılan duyuruya göre PUBG Mobile ve Metro Exodus işbirliği yapıyor.

Zaman:

Tarih:

PUBG Mobile ve Metro Exodus İş Birliği Yapıyor

Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından olan ve yalnızca Android‘de 100 milyondan fazla indirilmesi bulunan PUBG Mobile, dünya çapında milyonlarca oyuncuyu platformda tutabilmek amacıyla devamlı olarak güncellemeler yapıyor. Pek çok harita ve oyun modu ile milyonlarca oyuncuyu platformda tutmayı başaran PUBG Mobile, yine oldukça sevindirici bir haber ile karşımıza çıkıyor.

PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabı üzerinden duyurulan habere göre PUBG Mobile ve Metro Exodus işbirliği yaptı. Dünyanın en çok sevilen video oyunu serilerinden biri olan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan Metro, 2019 yılında çıkış yapan Metro Exodus oyunu ile oyuncuların gönlüne taht kurmayı başarmıştı. Milyonlarca kişi tarafından satın alınan ve oynanan Metro Exodus, temasıyla ve grafikleriyle oyuncuları kendine hayran bırakmıştı.

2019 yılında çıkış yapan Metro Exodus, şimdi de sevilen mobil oyun olan Pubg Mobile ile anlaşma yaptı. Bu anlaşma hakkında çok geniş bir detaya yer verilmese de, Pubg Mobile’ın resmi Türkiye Twitter hesabı üzerinden bir duyuru yayınlandı. Duyuru paylaşımında Metro Exodus’tan bir videoya yer veren PUBG Mobile, “Çorba parası kazanmak için elinizden geleni yaptığınızı düşünebilirsiniz. Ama henüz hiçbir şey görmediniz!” açıklamalarına yer verdi.

Şuan için konu hakkında çok geniş bir detaya yer verilmese de, PUBG tarafından yapılan duyuruya göre çok yakında detaylar netleşecek. İlerleyen günlerde konuyla ilgili gelişmeleri sizlere aktaracağız. Gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Benzer içerik:  Amazon Prime Üyelerine 55 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz Oldu

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir