Connect with us


Oyun Haberleri

PS Store, Yeni İndirim Kampanyası Başlattı

PlayStation oyun konsolları için dijital bir mağaza olan PS Store’da yeni bir kampanya başladı. 90 TL altı oyunlar kampanyası kapsamında pek çok oyun indirime girdi.

Zaman:

Tarih:

PS Store, Yeni İndirim Kampanyası Başlattı

Dünyanın en çok kullanılan oyun konsolu markalarından olan PlayStation, bugün milyonlarca oyuncunun ekipmanları arasında bulunuyor. Oyuncular için bir vazgeçilmez haline gelen PlayStation oyun konsollarının dijital mağazası olarak karşımıza çıkan PS Store üzerindeyse binlerce oyun bulunuyor. Oyuncuların her türlü oyuna ulaşabilmesini sağlayan PS Store, düzenli aralıklarla pek çok kampanyaya imza atıyor.

Bugüne dek birçok indirim kampanyası düzenleyen ve binlerce oyunu oyunculara büyük indirimlerle sunan PS Store, şimdi de 90 TL altı oyunlar etkinliğiyle karşımıza çıkıyor. Birçok oyunu içerisinde barındıran ve yüksek indirimlerle oyuncuların karşısına çıkaran PS Store 90 TL altı oyunlar etkinliğinde, Tom Clancy’s The Division oyunu, Call of Duty Modern Warfare 2, Watch Dogs gibi oyunlar dikkat çekiyor.

Genel olarak oyun dünyasında oldukça iyi yer edinen ve popüler olan birçok oyunu içeren 90 TL altı oyunlar etkinliği, 152 oyunu indirimleriyle karşımıza çıkarıyor. PS Plus’a özel 2 kat indirimli bir şekilde satın alınabilen oyunlar, halihazırda PS Plus olmadan da oldukça iyi indirimlere sahip. 1 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecek olan bu indirim etkinliği kapsamında oyunlar satın almak ve oynamak isterseniz, buraya tıklayarak PS Store’daki 90 TL altı oyunlar sayfasına gidebilirsiniz.

PS Store 90 TL Altı İndirime Giren Oyunlar

PS Store, Yeni İndirim Kampanyası Başlattı PlayStation oyun konsolları için dijital bir mağaza olan PS Store'da yeni bir kampanya başladı. 90 TL altı oyunlar kampanyası kapsamında pek çok oyun indirime girdi.
  • Call of Duty Modern Warfare 2: 170 TL yerine 86 TL
  • Assasin’s Creed Freedom Cry: 69 TL yerine 34,50 TL
  • F1 2018: 219 TL yerine 39,42 TL
  • Heavy Rain: 139 TL yerine 45,87 TL
  • Far Cry Primal: 179 TL yerine 59,07 TL
  • Just Cause 4 Gold Sürüm: 259 TL yerine 89 TL
  • Just Cause 3: 84 TL yerine 16,80 TL
  • Tom Clancy’s The Division: 119 TL yerine 38,08 TL
  • Watch Dogs: 134 TL yerine 33,50 TL
Benzer içerik:  135 TL'lik The Division, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Diğer bir yandan Epic Games üzerinde başlayan yeni ücretsiz oyun kampanyası kapsamında 17-24 Eylül tarihleri arasında, yani 1 hafta içerisinde toplam değeri 500 TL’yi aşan Watch Dogs 2, Football Manager 2020 ve 1 oyunu daha ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak detayları görebilir ve ilgili oyunlara hemen sahip olabilirsiniz. Kütüphanenize eklediğiniz oyunlar sonsuza dek sizde kalır, 1 hafta sonra silinmez.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir