Connect with us


Oyun Haberleri

PS Store’dan Muhteşem İndirim Kampanyası: Fifa 20 Sadece 30 TL

PlayStation kullanıcıları için devasa indirimler başladı. 430 TL değerindeki Fifa 2020, yalnızca 30 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Zaman:

Tarih:

Fifa 2020, PlayStore'da Büyük İndirime Girdi: Sadece 30 TL

Oyun dünyasının en çok kullanılan oyun konsollarından olan PlayStation‘ın resmi mağazası PS Store üzerinde devasa indirimler yapıldı. Çeşitli zaman aralıklarıyla oyunculara pek çok kampanya sunan ve indirimler yapan PlayStation Store, birçok oyunu muhteşem indirimlerle oyunculara sunuyor. Bugüne kadar birçok kampanya ile karşımıza çıkan PS Store, şimdi de yine devasa bir indirimle karşımıza çıktı. Hem de oyuncuların en çok beklediği oyunlardan olan Fifa 2020 de bu kampanyaya dahil.

PlayStation Store’da başlayan indirim etkinliği kapsamında oyuncuların en sevdiği video oyunu serilerinden olan Fifa’nın 2020 versiyonu Fifa 2020, devasa bir indirime girdi. Fifa 2020, 429 TL yerine yalnızca 30 TL’den satışa sunuldu. Neredeyse 400 TL’yi bulan bu indirim kampanyası, yalnızca bununla da sınırı değildi tabii ki. 199 TL değerindeki GTA 5 oyunu 83,5 TL’ye düşerken, 349 TL değerindeki Watch Dogs 2 Gold Edition ise 69,80 TL’ye düştü.

Oyunlardaki devasa indirimler oyuncuları fazlasıyla mutlu ederken, indirimler kapsamında oyun dünyasının en popüler oyunları yer aldı. Normal fiyatı 669 TL olan Assasin’s Creed Odyssey Gold Edition, yine devasa bir indirime girerek 234,15 TL‘den oyuncuların karşısına çıktı. Bununla birlikte Far Cry 5 ve Far Cry New Dawn Complete Edition oyunları, 669 TL yerine yalnızca 133,80 TL’ye satışa çıktı. Say say bitmeyecek listede oyun dünyasında son yılların en popüler oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2 de yer aldı. RDR 2, 569 TL yerine yalnızca 199,15 TL’den satışa çıktı.

Benzer içerik:  Marvel's Avengers Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
PS Store'dan Muhteşem İndirim Kampanyası: Fifa 20 Sadece 30 TL PlayStation kullanıcıları için devasa indirimler başladı. 430 TL değerindeki Fifa 2020, yalnızca 30 TL'lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Dilediğiniz taktirde buraya tıklayarak PS Store’un indirimli oyunlar sayfasına gidebilir ve listeden seçeceğiniz oyuna devasa indirimler ile sahip olabilirsiniz. Temel seçimler adlı bu indirim kampanyası kapsamında 17 Eylül tarihinde bu indirimlerden yararlanabilirsiniz. 17 Eylül tarihinden itibaren oyunlar, normal fiyatlardan satışa sunulmaya devam edecek.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir