Connect with us


Oyun Haberleri

Oyunculara Bir Darbe Daha: PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Zamlanıyor

Ülkemizdeki oyuncuları üzecek bir haberle daha karşınızdayız. PlayStation Plus üyeliklerinin fiyatları, bu ay bitmeden zamlanacak.

Zaman:

Tarih:

Oyunculara Bir Darbe Daha: PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Zamlanıyor Ülkemizdeki oyuncuları üzecek bir haberle daha karşınızdayız. PlayStation Plus üyeliklerinin fiyatları, bu ay bitmeden zamlanacak.

Oyun dünyası her geçen gün gelişirken, ülkemizdeki oyuncular için de ulaşılmaz hale geliyor. Oyun dünyasının artan maliyetleri ve ülkemizde devamlı olarak yükselen kur, ülkemizdeki oyuncuların oyun oynamasını her geçen gün zorlaştırıyor. Birçok oyun fiyatında yükselişe gidilirken, oyun dünyasının önemli abonelik hizmetlerinden olan PlayStation Plus‘ta da zam’a gidiliyor.

Türkiye fiyatlarında yeniden farklılığa giden PlayStation Plus, abonelik ücretlerini tam %66‘ya kadar yükseltecek. Oyuncular, halihazırda yüksek fiyatlardan PlayStation Plus aboneliğine sahip olabilirken, ilerleyen dönemlerde çok daha yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalacak. Aylık aboneliklerde 24 TL’lik bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkan PlayStation Plus, 29 Ekim‘den itibaren yenilenen fiyatlarıyla aylık 40 TL olarak karşımıza çıkacak.

Aylık fiyatlarda yaşanan bu artış, tabii ki yıllık ve 3 aylık aboneliklerde de kendini gösterecek. Oyuncuların canını sıkan zamlarla birlikte PlayStation Plus’ın 3 aylık abonelik fiyatları da 75 TL’den 100 TL’ye çekilecek. Aslında uzun bir süredir PlayStation Plus üyeliklerinde zam uygulamayı düşünen Sony, koronavirüs salgını sebebiyle zam kararını durdurmuş ve ileri bir tarihe ertelemişti. İşte o tarih, 29 Ekim 2020 olarak belirlendi.

Benzer içerik:  Riot Games, Hackerlara Gizli Bir İş İlanı Verdi
Oyunculara Bir Darbe Daha: PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Zamlanıyor Ülkemizdeki oyuncuları üzecek bir haberle daha karşınızdayız. PlayStation Plus üyeliklerinin fiyatları, bu ay bitmeden zamlanacak.

Koronavirüs sebebiyle zam kararını durduran Sony, 29 Ekim tarihinden itibaren fiyatlarda zam yapacak. Eğer aboneliklerinizi eski fiyattan yapmak veya yenilemek istiyorsanız, 9 gün geçmeden yapmanızda fayda var. 29 Ekim 2020 tarihinden itibaren 1 aylık abonelik fiyatı 24 TL olan PS Plus, aylık 40 TL’den satışa sunulacak. 3 aylık ise 75 TL yerine 100 TL olacak. Son olarak PlayStation Plus’ın 1 yıllık aboneliği ise 180 TL yerine 240 TL olarak karşımıza çıkacak.

PlayStation Plus Yeni Fiyatlar

  • PS Plus 1 Aylık abonelik: 24 TL yerine 40 TL
  • PS Plus 3 Aylık abonelik: 75 TL yerine 100 TL
  • PS Plus 12 Aylık abonelik: 180 TL yerine 240 TL

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir