Connect with us


Oyun Haberleri

PS Plus 2020 Eylül Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Sony, PlayStation Plus üyeliği bulunan oyunculara 2020 Eylül ayında verilecek olan ücretsiz oyunları açıkladı. Yeni listede oldukça dikkat çeken oyunlar yer aldı.

Zaman:

Tarih:

PS Plus 2020 Eylül Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Oyuncuların en çok kullandığı dijital hizmetlerden biri olan özel üyelik sistemi PlayStation Plus, her ay olduğu gibi Eylül ayında da ücretsiz yayınlayacağı oyunları duyurdu. Ağustos ayı için Fall Guys: Ultimate Knock ve Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oyunlarını ücretsiz olarak PlayStation Plus abonelerine sunan Sony, Eylül ayında da oyuncuları oldukça sevindirecek gibi görünüyor.

Son zamanlarda ücretsiz oyunlara olan büyük ilgi, oyun şirketlerinin de oldukça dikkatini çekiyor. Bu alanda en gözde oyun şirketlerinden birinin de Epic Games olduğunu söyleyebiliriz. Oyunculara hiçbir abonelik istemeden her hafta birçok ücretsiz oyun sunan Epic Games, oyunculara GTA 5’i bile ücretsiz sunmasıyla ünlendi. Son zamanların gözde oyun şirketi Epic Games, ücretsiz oyun kampanyası konusunda diğer şirketlere göre büyük bir fark yarattı.

Epic Games her hafta ücretsiz olarak oyunlar sunarken, Sony de bu alanda oyuncuların dikkatini çeken şirketlerden biri. PlayStation Plus üyeleri için her ay ücretsiz oyunlar dağıtan Sony, Eylül ayında PUBG ve Street Fighter V oyunlarını ücretsiz dağıtacağını duyurdu.

Benzer içerik:  Watch Dogs Legion Çıkış Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı
PS Plus 2020 Eylül Ücretsiz Oyunları Açıklandı Sony, PlayStation Plus üyeliği bulunan oyunculara 2020 Eylül ayında verilecek olan ücretsiz oyunları açıkladı. Yeni listede oldukça dikkat çeken oyunlar yer aldı.

Son zamanlarda oyuncuların en sevdiği oyunlardan biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), milyonlarca oyuncusuyla oyun dünyasının en iyi oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Diğer bir yandan PS Plus’ın Eylül ayınca ücretsiz olarak oyunculara sunacağı Street Fighter V oyunu da oldukça dikkat çekiyor. Dilerseniz hemen aşağıdan 2 oyunun da videolarına göz atabilirsiniz.

Bu oyunlara sahip olmak isteyen PlayStation Plus kullanıcılarının Eylül ayını beklemesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bu ay indirmeyi denerseniz, Fall Guys: Ultimate Knock ve Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oyunlarına sahip olabilirsiniz.

PUBG

Street Fighter V

Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir