Connect with us


Dijital Haberler

Prince of Persia Remake Çok Yakında Karşımıza Çıkabilir

Zamanının en çok sevilen oyunlarından biri olan Prince of Persia, ortaya çıkan bilgilere göre çok yakın bir zamanda Remake versiyonu ile karşımıza çıkabilir.

Zaman:

Tarih:

Prince of Persia Remake Çok Yakında Karşımıza Çıkabilir

Oyun dünyasının oldukça eski oyunlarından biri olan ve birçok oyuncunun gönlüne taht kuran platform oyunu Prince of Persia, ortaya çıkan yeni bilgilere göre Remake sürümüyle karşımıza çıkabilir. Oyun dünyasının en bilinen şirketlerinden biri olan Ubisoft tarafından geliştirilen Prince of Persia, Remake sürümüyle çok yakında oyuncuların karşısına çıkabilir.

Guatemala merkezli bir çevrimiçi oyun satış sitesi olan MAX’de ortaya çıkan oyun ilanına göre Prince of Persia, Remake sürümüyle 2020 Kasım ayında oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıca Guatemala merkezli MAX’de ortaya çıkan tek bilgi bu da değil. 2020 Kasım ayında yayınlanacağı söylenen Prince of Persia Remake versiyonu için fiyat bilgisi de verildi.

PlayStation 4 ve Nintendo Switch için Max platformunda yayınlanan Prince of Persia Remake, PlayStation 4 platformu için 52 TL’den satışa sunulacakken, Nintendo Switch platformu için de 60 TL’den satışa sunulacak. Guatemala’nın en büyük oyun satış sitelerindne olan Max’de yayınlanan bu bilgiler, daha sonrasında kaldırılsa da birçok kişi tarafından ekran fotoğrafları alınmış ve sosyal medya platformlarında yayınlanmıştı.

Benzer içerik:  PUBG Mobile, Ağustos 2020'nin En Çok Kazanan Mobil Oyunu Oldu: 221 Milyon Dolar
Prince of Persia Remake Çok Yakında Karşımıza Çıkabilir Zamanının en çok sevilen oyunlarından biri olan Prince of Persia, ortaya çıkan bilgilere göre çok yakın bir zamanda Remake versiyonu ile karşımıza çıkabilir.

Şuanlık oyun hakkında herhangi bir resmi bilgi olmasa da, oyun platformlarında ortaya çıkan bilgiler oyuncuları oldukça heyecanlandırıyor. İlerleyen zamanlarda oyunun Remake sürümü hakkında gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Ayrıca önümüzdeki Eylül ayı içerisinde Ubisoft tarafından yapılacak olan etkinliklerde oyunun tanıtımıyla da karşılaşabiliriz. Gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir