Connect with us


Mobil Haberler

Popüler Oyun Fall Guys, Mobil Platformlara Geliyor

Son günlerin en çok oynanan oyunlarından biri olan Fall Guys: Ultimate Knockout, ortaya çıkan bilgilere göre yakın bir zamanda mobil platformlara geliyor.

Zaman:

Tarih:

Popüler Oyun Fall Guys, Mobil Platformlara Geliyor

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan, özellikle video platformlarında milyonlarca izlenen Fall Guys: Ultimate Knockout, şuanda en iyi zamanlarını yaşıyor denebilir. Oyun dünyasına adeta bomba gibi düşen oyun, yayıncıların da olaya girmesiyle birlikte büyük ses getirdi. Çoklu oyunculu olarak oynanan ve oldukça eğlenceli vakitler sunan Fall Guys, oyuncuları sevindirecek yepyeni bir haber ile karşımızda.

Ortaya çıkan bilgilere göre son zamanların parlayan yıldızı Fall Guys: Ultimate Knockout, çok yakın bir zamanda mobil platformlara gelebilir. Hatta gelebilirden ziyade, oyunun mobil platformlara geleceği resmi olarak doğrulanmış durumda. Çin merkezli bir eğlence şirketi olan Bilibili, Fall Guys için anlaşmaya vardıklarını ve oyunun Çin’deki mobil versiyonunun dağıtımını yapacağını açıkladı.

Oyunun geliştiricisi olan Mediatonic tarafından bir açıklama gelmese de, Bilibili isimli eğlence şirketi oyunun Çin’deki mobil versiyonunu doğruladı. Her ne kadar oyunun mobil versiyonu doğrulanmış olsa da şuanlık sadece Çin’de yayınlanacağı biliniyor. Fakat mobil versiyonu yapılan bir oyunun tüm dünyada ayrı zamanlarda yayına gireceği düşünülüyor. Yani oyun ilk olarak Çin’de mobil versiyonuyla çıkış yapacak olsa da, ilerleyen zamanlarda ülkemizde ve diğer ülkelerde de çıkış yapabilir.

Popüler Oyun Fall Guys, Mobil Platformlara Geliyor Son günlerin en çok oynanan oyunlarından biri olan Fall Guys: Ultimate Knockout, ortaya çıkan bilgilere göre yakın bir zamanda mobil platformlara geliyor.

Oyun konsollarında ve bilgisayarlarda çok büyük bir oyuncu kitlesi yakalayan Fall Guys, mobil oyun pazarında daha büyük bir başarı yakalayabilir. Çünkü hepinizin de bildiği gibi artık akıllı telefonlar oldukça yaygın olarak kullanılıyor ve neredeyse herkeste akıllı telefon bulunuyor. Bu da dileyen herkesin oyuna ulaşabileceği, oyunun çok daha büyük başarılar yakalayabileceği anlamına geliyor.

Henüz çıkışından çok kısa bir süre geçmesine rağmen büyük bir başarı yakalayan oyun, 4 Ağustos’ta çıkış yapmış ve milyonlarca oyuncuya ulaşmıştı. Henüz Ağustos ayında olmamıza ve oyunun yeni çıkmış olmasına rağmen milyonlarca oyuncu, Fall Guys’a oldukça alışmış durumda. Diğer bir yandan birçok yayıncının/içerik üreticinin Fall Guys videosu çekmesi ve yayınlaması da oyunun daha popüler hale gelmesini sağlıyor. İlerleyen günlerde Fall Guys mobil hakkında gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Benzer içerik:  Cyberpunk 2077'nin Işın İzleme Teknolojili Müthiş Videosu Yayınlandı: Film Gibi

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Anonim

    17 Ekim 2020 at 17:00

    Herkes çakmalarını oynuyor ve eğlenemiyordu. İşte bu iyi oldu ama benim cihazım oynatmaz onu da biliyorum.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir