Connect with us


Oyun Haberleri

PlayStation Plus Ağustos 2020 Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

Sony, PlayStation Plus üyeliği bulunan kişilere Ağustos ayında verilecek olan ücretsiz oyunları açıkladı. Listede oldukça dikkat çeken bir Call of Duty oyunu da yer aldı.

Zaman:

Tarih:

PlayStation Plus Ağustos 2020 Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

Oyun piyasasının önde gelen şirketlerinden olan ve PlayStation markasıyla ön planda kalan Sony, PlayStation Plus aboneliği ile kullanıcılarına oldukça iyi hediyeler dağıtıyor. Geçtiğimiz günlerden itibaren bazı PlayStation Plus kullanıcılarının hesaplarına rastgele bir şekilde 60 TL‘lik hediye kodu dağıtmaya başlayan Sony, şimdi de Ağustos ayında PS Plus üyelerinin ücretsiz indirebileceği oyunları yayınladı.

Son dönemde ücretsiz oyun alanında oldukça iyi adımlar atan şirketler, oyuncuların dikkatini çekebilmek amacıyla çeşitli ücretsiz oyun kampanyalarıyla karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda Epic Games gibi dev oyun şirketlerinin bu alanda rekabete girmesi, oyuncular tarafından da oldukça iyi karşılanıyor. Çünkü oyuncuları kazanmak isteyen şirketler, rekabete girerek oldukça iyi kampanyalara imza atıyor. Bu kapsamda kampanyalar yapan şirketlerden biri de Sony.

Sony’nin PlayStation kullanıcıları için sunduğu üyelik türü olan PS Plus, size her ay çeşitli oyunları hediye ediyor. Her ay olduğu gibi bu ay da ücretsiz oyunları aktaran Sony, önümüzdeki Ağustos ayı hangi oyunların ücretsiz yayınlanacağını açıkladı. Bu oyunlardan ilki Fall Guys: Ultimate Knock olurken, bir diğeri ise Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oldu. Listede Call of Duty serisinden bir oyunun yer alması da oyuncuları gayet mutlu ediyor.

PlayStation Plus Ağustos 2020 Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered indirmek isteyen kişiler, oyunu bugün itibarıyla indirebilecekler. Diğer bir yandan Fall Guys: Ultimate Knock indirmek isteyenler ise 4 Ağustos’u bekleyecek. Bu tarihlerden itibaren 31 Ağustos’a kadar oyuna ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Tek gereken PS Plus aboneliğinizin bulunması.

Dilerseniz güncel teknoloji haberleri için “kitle.net” web sitemizi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz. Ayrıca hemen aşağıdan PS PLus 2020 Ağustos ayında verilecek oyunların videolarına göz atabilirsiniz.

Fall Guys: Ultimate Knock

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel