PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Oyuncular tarafından uzun bir zamandır merakla beklenen Sony PlayStation 5 oyun konsolunun tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı.
 PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Dünyanın en çok satan oyun konsolu markalarından biri olan PlayStation’ın merakla beklenen yeni ürünü PlayStation 5 için sevindirici haber resmi olarak açıklandı. George Floyd’un polis tarafından öldürülmesinden sonra başlayan protestoların ABD’yi sarması sebebiyle ertelenen PlayStation 5 tanıtım lansmanının yeni tarihi açıklandı.

Oyuncuların en çok beklediği oyun konsollarından olan PlayStation 5’in tanıtım lansamının tarihi daha önce 4 Haziran olarak açıklanmıştı. Fakat bu lansman protestolar sebebiyle ertelendi. Daha önce ne zamana ertelendiği belli olmasa da, bu gün yapılan açıklama ile lansman tarihi de belli oldu.

Sony’nin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlara göre merakla beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5, 11 Haziran Perşembe, 2020 tarihinde yapılacak olan lansmanda tanıtılacak. “Oyunun Geleceği” başlığıyla yapılan PlayStation 5 paylaşımı, oyuncular tarafından oldukça ilgi çekti.

PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Yapılan paylaşıma göre 11 Haziran Perşembe günü yapılacak olan lansmanda sadece PlayStation 5 oyun konsolunun tasarımı tanıtılmayacak. Konsol hakkındaki tüm detaylar, oyun performansı, tasarımı, PS5 oyunları, konsol özellikleri gibi pek çok detay bu lansmanda ortaya çıkacak. Bununla birlikte Sony, PlayStation hakkında bir makaleyi de web sitesinde yayınladı.

İlgili İçerik  Tesla'ya "Dayanıksız Boya" Sebebiyle Dava Açıldı

Sony, yapılan lansmanın YouTube’da ve Twitch’de canlı olarak yayınlanacağını ekledi. Yani 11 Haziran tarihinde Sony’nin resmi YouTube ve Twitch kanalı üzerinden canlı olarak PlayStation 5 lansmanını izleyebileceğiz. PlayStation 5 hakkındaki gelişmeleri takip etmek için “kitle.net” web sitemize ücretsiz abone olabilir, dilerseniz Instagram hesabımız “@kitlegram”ı takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LoL Maç İzleme Görevleri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde League of Legends, LoL ve LoL Görevleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın