Phantom Doctrine 2: The Cabal Duyuruldu: Sistem Gereksinimleri

Merakla beklenen video oyunu Phantom Doctrine 2: The Cabal duyuruldu. Oyunun tanıtım videosu ve sistem gereksinimleri resmi olarak yayınlandı.
 Phantom Doctrine 2: The Cabal Duyuruldu: Sistem Gereksinimleri

CreativeForge Games adlı video oyunu geliştirici şirket tarafından geliştirilen Phantom Doctrine 2, birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyordu. İlk oyunu 2018 yılında yayınlanan stratejik casusluk ve gerilim oyunu Phantom Doctrine, devam oyunuyla çok yakında karşımıza çıkıyor. Resmi olarak tanıtılan ve tanıtım videosu yayınlanan Phantom Doctrine 2: The Cabal, sistem gereksinimleri ile birlikte karşımızda.

Oyuncuların merakla beklediği, oldukça iyi grafiklere sahip casusluk oyunu Phantom Doctrine 2’nin çıkış tarihi belli olmasa da tanıtım videosu ve bazı bilgileri ile karşımızda. 2018 yılında çıkış yapan serinin 2. oyunu olan The Cabal’ın hikayesi de oldukça dikkat çekici. Serinin 2. oyununda sizin göreviniz, oldukça tehlikeli istihbarat ajansı Cabal’a sızarak sabote etmek.

Dünyanın çeşitli yerlerinde tehlikeli bir terör örgütü bulmak için dünyayı Phantom Doctrine 2: Cabal’da keşfedin. Egzotik yağmur ormanlarından ve tenha köşelerden hareketli büyük metropollere kadar. Heyecan verici bir casusluk gerilimine hazır olun. Bu kez senin görevin gizemli, suç istihbarat ajansı Cabal’a sızmak ve sabote etmektir. Düşmanlarınızı gözetlemek, sızmak, taklit etmek ve ortadan kaldırmak zorunda kalacaksınız. Herhangi bir casusluk entrikasında olduğu gibi, müttefikinizin kim olduğunu ve kötü adamın kim olduğunu bulmanız gerekecek. Phantom Doctrine: Cabal oyununun hikayesi 1986’da Çernobil patlamasının Cabal’in sorumlu olduğu bir dizi terör saldırısının başlangıcı olduğu olayların alternatif bir versiyonunu sunuyor

İlgili İçerik  Far Cry 6'nın Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

Dilerseniz hemen aşağıdan Phantom Doctrine 2: The Cabal minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine göz atabilirsiniz.

Phantom Doctrine 2: The Cabal Sistem Gereksinimleri

Phantom Doctrine 2: The Cabal

Phantom Doctrine 2: The Cabal Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit işletim sistemi Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel CPU Çekirdeği i5-2500K 3.3GHz veya AMD CPU Phenom II X4 940
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir depolama alanı

Phantom Doctrine 2: The Cabal Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: OS 64 bit Windows 7/6 bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10
 • İşlemci: Intel CPU Çekirdeği i7 4790 4 GHz
 • Bellek: 16 GB RAM veya üstü
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 1070 veya AMD GPU Radeon RX Vega 56 8 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir depolama alanı

Bir önceki yazımız olan YouTube Videoları Ne Kadar İnternet Harcıyor? başlıklı makalemizde Ne Kadar İnternet Harcar, Video ve Video Ne Kadar İnternet Harcıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın