Performans Canavarı Telefon Vivo iQOO Neo 855 Özellikleri!

 Performans Canavarı Telefon Vivo iQOO Neo 855 Özellikleri!

Yeni Vivo iQOO Neo 855 Model Oyun Canavarı Telefon İncelemesi

6.38 inç ekran boyutuna sahip olan Yeni Vivo iQOO Telefon modeli, Full HD ve Amoled ekran teknolojisini kullanıyor. Cihazın 8 GB ram donanımı var. En iyi işlemci modelini de kullanan Yeni Vivo iQOO Telefonda Snap Dragon 855+ işlemci var. 6.38 inç ekranlı cihazın kullandığı işletim sistemi Android 9.0 işletim sistemidir. Arka kısma yerleştirilen 12 Mega Piksel kamerasına ek olarak önde yine 16 MP kamera var. Mavi ve mor degrade kasa renkleri gelen Yeni Vivo iQOO Telefon modelinin ekran çözünürlüğü 1080 x 2340 P olarak tasarlandı. Daha az yere daha çok transistör eklenen 7 nano metre mimariye sahip işlemcisine yardımcı olan Adreno 640 GPU bileşeni de çok hızlı işlemler ve oyunlar için ideal donanımlardır.

Yeni Vivo iQOO Telefon Teknik Özellikleri

Performans Canavarı Telefon Vivo iQOO Neo 855 Özellikleri!
Performans Canavarı Telefon Vivo iQOO Neo 855 Özellikleri!

Yeni Vivo iQOO Telefon 2 versiyonda satışa sunuluyor, dahili alanı 64 GB ve 128 GB olmak üzere 2 farklı versiyonu var. Ayrıca RAM donanımı da 6 GB- 8 GB olarak farklılaşıyor. Çift SIM desteği de olan telefondaki kameralar yüksek kalitede çekim yapabiliyor. 198gr ağırlığa sahip olan Yeni Vivo iQOO Telefon 15.9 cm uzunluğa ve 7.5 cm genişliğe sahip…

Vivo'nun Yeni Modeli Vivo iQ00 Neo 855 Özellikleri!
Vivo’nun Yeni Modeli Vivo iQ00 Neo 855 Özellikleri!

Önemli bileşenlerden biri olan bataryası 4430 mAH olarak seçilen cihaz, Hindistan’da 282 Amerikan doları fiyatla satışa sunuldu. Gelen haberlere göre, Hindistan’ın bu yılın son 3 ayında 49 milyon adet farklı model ve markalarda telefon satışına ev sahipliği yaptığı ifade ediliyor. Tüm firmalar arasında büyük bir yarış var. Geçen seneye oranla yüzde 10 oranında üretim ve satış hacminin artışı söz konusudur.

İlgili İçerik  Elon Musk: Eğer İsterseniz Konuşan Otomobil Üretebiliriz
Performans Canavarı Telefon Vivo iQOO Neo 855 Özellikleri!
Performans Canavarı Telefon Vivo iQOO Neo 855 Özellikleri!

Bu telefonun 8 GB -128 GB versiyonu 381 dolardan satılacak. Bataryayı hızla şarj edebilmek için 33 Watt hızlı şarj adaptörü de telefon kutusunda yer alacak. Sonuç olarak fiyatı oldukça uygun olan bu cihazın temel versiyonu, taşıdığı grafik işlemci ve ana işlemcinin hatırına çok rahat satın alınabilir. Her iki versiyonda parmak izi sensörlerinin olduğunu da ekleyelim.

u telefonun 8 GB -128 GB versiyonu 381 dolardan satılacak. Bataryayı hızla şarj edebilmek için 33 Watt hızlı şarj adaptörü de telefon kutusunda yer alacak. Sonuç olarak fiyatı oldukça uygun olan bu cihazın temel versiyonu, taşıdığı grafik işlemci ve ana işlemcinin hatırına çok rahat satın alınabilir. Her iki versiyonda parmak izi sensörlerinin olduğunu da ekleyelim.

Bir önceki yazımız olan Google Pixelbook GO Fiyatı ve Özellikleriyle Dikkat Çekiyor! başlıklı makalemizde Google Notebook, Pixelbook GO ve Pixelbook GO Sistem Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın