Pentagon, Düzenli Olarak UFO Bulgularını Açıklayacak

ABD Savunma Bakanlığı Genel Merkez Binası Pentagon yetkilileri, UFO'lar ile ilgili bulguları her 6 ayda bir kere açıklamayı planladıklarını belirtti.
 Pentagon, Düzenli Olarak UFO Bulgularını Açıklayacak

Uzun yıllardır dünyanın en merak edilen konularından biri olan UFO‘lar, yani tanımlanamayan uçan objeler, senelerdir komplo teorileriyle karşımıza çıkıyor ve milyonlarca kişiyi heyecanlandırmaya yetiyordu. 2020 yılının başlarında yaptığı açıklamalar ile milyonlarca kişiyi şaşırtan Pentagon, 3 UFO görüntüsünü resmen yayınlamıştı. Sizlere haberimizde aktardığımız 3 ayrı UFO videosunun Pentagon tarafından doğrulanarak yayınlanması, oldukça şaşırtmıştı.

Bu yıl UFO çalışmalarını arttıran Pentagon, kamuoyunu da bilgilendirme kararı aldı. Elinde bulunan doğrulanmış ve tanımlanamamış tüm “UFO” görüntülerini kamuoyu ile paylaşan Pentagon, yeni yaptığı açıklamalarda ise bu tür bilgilerin düzenli olarak aktarılacağını açıkladı. UFO’lar üzerinde yapılan tüm çalışmaları ve tüm bulguları kamuoyu ile paylaşacağını açıklayan Pentagon, bunu her 6 ayda 1 kez yapacağını açıkladı.

6 ayda bir yapılacak olan bu açıklamalar kapsamında milyonlarca kişinin merak ettiği en ilginç konulardan biri olan UFO’lar hakkında birçok gerçek de ortaya çıkacak. Herhangi bir bulguya, bir görüntüye ulaşılırsa, veya bir görüntüdeki cisim tanımlanamazsa, ilgili görüntüler kamuoyuna sunularak tüm herkesin bilgilenmesi sağlanacak. Ayrıca Pentagon’un UFO biriminin eski çalışanlarından biri de konu ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

İlgili İçerik  Bitcoin'de Golden Cross Gerçekleşti: Boğa Sezonu Gelebilir
Pentagon, Düzenli Olarak UFO Bulgularını Açıklayacak

Pentagon’un UFO biriminde daha önceden yer alan Eric Davis, daha önce yaptıkları çalışmalarda insanlar tarafından üretilmemiş bazı nesneler ile karşılaştıklarını belirtti. Dünya dışından gelen nesneler üzerinde durulduğunu belirten Davis, bu tür bulgulara rastlandığını da doğruladı. Daha önceden oldukça gizli bir şekilde yürütülen UFO ve tanımlanamayan cisim çalışmaları, artık oldukça açık bir şekilde yönetilecek.

Açıklamalar bu şekilde olsa da, bazı uzmanlar önemli bulguların kamuoyu ile paylaşılmayacağını söylüyor. İlerleyen zamanlarda her 6 ayda bir yapılacak açıklamalar ile gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Dilerseniz güncel teknoloji haberleri için “kitle.net” web sitemizi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kendine Hayran Bırakan Unutulmaz Yabancı Dizi Müzikleri başlıklı makalemizde Dizi, Dizi Müzikleri ve Unutulmaz Dizi Müzikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın