Connect with us


Dijital Haberler

Papara’nın Azınlık Hisselerine 300 Milyon Dolar Teklif Edildi

Türkiye’nin yükselen dijital ödeme platformlarından olan Papara, ortaya çıkan haberlere göre yabancı şirketlerden 250-300 milyon dolarlık yatırım teklifi aldı.

Zaman:

Tarih:

Papara'nın Azınlık Hisselerine 300 Milyon Dolar Teklif Edildi

Elektronik para ve ödeme hizmetleri konusunda hizmet veren ve son zamanlarda ülkemizde milyonlarca kişi tarafından tanınan Papara, 4 milyonu aşkın kullanıcısıyla dijital ortamlarda hizmet veriyor. 2016 yılında kurulan ve ardından çok hızlı bir şekilde yükselen dijital ödeme platformu Papara, başarılı bir şekilde hizmet sağlaması sebebiyle ülkemizde hızla kullanıcı kazandı.

Özellikle 18 yaş sınırı da bulunmayan dijital banka Papara, 18 yaş altı kişiler arasında da popülerleşmeye başladı. Çeşitli kart tasarımlarıyla karşımıza çıkan Papara, bununla birlikte kolaylıkla sanal kart almanızı ve hiçbir karta ve zamana ihtiyaç duymadan internetten alışveriş yapmanızı da sağlıyor. Güvenliğinizi de oldukça iyi sağlayan bu sanal kartlar sayesinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabiliyorsunuz.

Tabii ki buna ek olarak tüm bunların ücretsiz olması, kişiler arası dünya çapında anında transfer yapılabilmesi gibi özellikler de Papara’nın fazlasıyla popüler olmasını sağlıyor. Papara’nın popülerliğinin hızla artması, özellikle TV reklamlarıyla büyük ilgi çekilmesi de tabii ki Papara’nın yatırımcıların ilgi odağı haline gelmesini sağladı. Ortaya çıkan haberlere göre dijital hizmetler arasında hızla yükselen Papara, 250-300 milyon dolar arasında bir teklif aldı.

Benzer içerik:  Tesla Otomobiller, Yeni Güncellemeyle Işıklardan Otomatik Geçebilecek

Papara’ya 300 Milyon Dolar Yatırım

Papara'nın Azınlık Hisselerine 300 Milyon Dolar Teklif Edildi Türkiye'nin yükselen dijital ödeme platformlarından olan Papara, ortaya çıkan haberlere göre yabancı şirketlerden 250-300 milyon dolarlık yatırım teklifi aldı.

Aslında bir süredir konuşulan, Papara’nın yurt dışına açılacağı haberleri, artık resmi olarak da doğrulanmış oldu. Yeni bir haber ile karşımıza çıkan Papara, Raiffesien Bank adlı evrensel bankayı azınlık hisse satışı için yetkilendirdi. Reuters tarafından aktarılan ve şirkete yakın kaynaklara dayandırılan habere göre yabancılar, Papara’ya büyük ilgi gösteriyor ve bazı haberlere göre yabancı şirketler, Papara’ya 250-300 milyon dolarlık yatırım teklif ediyor.

2016 yılında kurulan ve 4 yılda 100 milyar liralık işlem hacmini geride bırakan Papara, 4 milyonu aşkın kullanıcısı ile aylık büyük işlem hacmine sahip olan dijital ödeme platformu Papara, Türkiye’de sayılı ödeme platformlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Reklam kampanyalarıyla da büyük dikkat çeken Papara’nın, ilerleyen zamanlar için önü oldukça açık gibi görünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir