Pablo Escobar’ın Kardeşi Katlanabilir Telefonunu Tanıttı

 Pablo Escobar’ın Kardeşi Katlanabilir Telefonunu Tanıttı

Son günlerde Elon Musk ile aralarında geçen alev silahı tartışmasından sonra adından sıkça bahsettiren Pablo Escobar’ın abisi Roberto Escobar, şimdi de Apple’a rakip olma yolunda hızla ilerliyor. Apple’dan daha iyi telefonlar üreteceğim ve Apple’ı yeneceğim şeklinde açıklamalarda bulunan Roberto Escobar, Escobar Fold 1 isimli katlanabilir özellikli telefonunu tanıttı…

Pablo Escobar’ın ağabeyi bu telefonu insanlara ucuz ve kaliteli bir telefon sunmak amacıyla tasarladığını söylüyor. Ayrıca Roberto Escobar Apple ve Samsung gibi piyasa lideri şirketlere de meydan okudu.

Roberto Escobar açıklamalarında şunları belirtti;

“Bir çok kişiye Apple’ı geçeceğimi ve lider olacağımı söylemiştim. Ara bağlantıları ve perakendecileri ortadan kaldırdım ve sadece 349 dolara katlanılabilir özellikte bir telefonu müşterilere satabilmeyi başardım. Samsung ve diğerleri binlerce dolara mal olan telefonları mağazalarda satıyor fakat ben buna son verdim. Bu benim amacım, Apple’ı yeneceğim ve bunu başaracağım.”

Escobar Fold 1
Escobar Fold 1

Son zamanlarda bir çok girişimde bulunan Roberto Escobar, daha önce de Elon Musk’ı kendi alev silahını çaldığını iddia ederek tehdit etmişti. Elon Musk’a “milyarder oldun diye havaya girme, sen daha bebekken biz dünyayı yönetiyorduk” şeklinde sözler söyledi. Roberto Escobar, kardeşi Pablo Escobar yaşarken onun muhasebeciliğini yapıyordu ve milyarlarca dolar paranın muhasebesini yapıyordu.

[ilgiliMakale icerik_id=”368″]

Escobar Fold 1
Escobar Fold 1

Roberto Escobar’ın “Escobar Inc.” şirketi adına yaptığı bu yeni girişim ilginç şekilde karşılandı. Telefon’un daha önceden pek bir haberi sunulmamıştı fakat yeni modeller gibi katlanabilir olması ilgi çekti. Fiyatı ise 349 dolar gibi çok ucuz bir ücret. Samsung Fold ile karşılaştırdığınızda 1.980 dolar fiyat belirlenen Samsung Fold’dan tam 1.631 dolar daha ucuz. İşte gelelim Pablo Escobar’ın abisinin piyasaya sürdüğü o telefona…

İlgili İçerik  TikTok Rakibi Zynn, Google Play'den Kaldırıldı

Escobar Fold 1 Fiyatı ve Özellikleri

Escobar Fold 1
Escobar Fold 1

Qualcomm Snapdragon 8150 yonga seti bulunan telefon Android 9.0 ile sizlere sunuluyor. 4.000 mAh bataryaya sahip olan telefon 8 GB ram ve 128 GB depolama seçeneği ile satışa sunulacak. Bu inanılmaz özelliklere rağmen sadece 349 dolar gibi bir ücrete sahip olan telefon, Escobar Inc. takipçilerini fazlasıyla şaşırtmaya yetti. Ayrıca telefonun 512 GB sürümü de 499 dolardan satışa çıkaca. Telefon hakkında detaylı inceleme ve tüm teknik özelliklerini öğrenmek için aşağıda bulunan makalemizi de inceleyebilirsiniz.

[ilgiliMakale icerik_id=”2116″]

Telefon hakkında pek fazla görüş sahibi olamasak da ilerleyen zamanlarda piyasada bu fiyat ile beklentiyi iyi bir şekilde karşılayabilir. Fakat Apple ve Samsung gibi büyük şirketleri geçebilir mi derseniz orası bir muamma. Çünkü Çinli teknoloji devleri Xiaomi ve Huawei bile henüz bunu tam olarak başarabilmiş değil.

Bir zamanlar zehir satışı ile dünyada büyük para ve zehir alışverişi sağlayan Escobar’ın para akışını Roberto Escobar yapıyordu. Şirketin muhasebesini yapan Roberto Escobar, daha önce Elon Musk’ı tehdit ederken Elon Musk’ın toplam servetine atıfta bulunarak “biz 20 milyar doları 2 haftada kazanırdık” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Şimdi de zehir trafiğini yürüttükleri 1984 kuruluşlu şirketin adı ile (Escobar Inc) telefon piyasasına adım attılar.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın