Oyun Telefonu Realme X50 Pro Player Edition Geliyor

Realme'nin önümüzdeki zamanlarda tanıtacağı yeni oyun odaklı telefonu Realme X50 Pro Player Edition modelinin çıkış tarihi belli oldu.
 Oyun Telefonu Realme X50 Pro Player Edition Geliyor

Realme’nin oyuncular için öel olarak tasarladığı yeni telefon modeli Realme X50 Pro Player Edition önümüzdeki zamanlarda tanıtılacak. Oppo alt markası olan Realme, geçtiğimiz şubat ayında realme X50 Pro 5G telefonunu tanıtmış ve oldukça ilgi toplamıştı. Realme, şimdi de bu modeli oyunculara odaklayarak güçlü özellikleri ile yeniden geliştirdi.

Çin’in sosyal medya platformu olan Weibo’da afişi paylaşılınca ortaya çıkan Realme X50 Pro Player Edition modelinin bazı bilgileri karşımıza geldi. Telefonun çıkış tarihi de bu afiş ile birlikte ortaya çıkmış oldu. Özel olarak oyuncular için hazırlanan güçlü model, afişte görünenlere göre güçlü işlemcisi Snapdragon 865 ile karşımıza çıkacak.

25 Mayıs 2020 tarihinde tanıtım etkinliği düzenleyecek olan Realme, bu yeni model telefon ile birlikte 8 ürününü daha tanıtacak. Son zamanlarda aktif olarak yeni ürün geliştiren Realme, piyasada oldukça iyi bir yer edinmeyi başarıyor. Yukarıda da afişini gördüğünüz realme X50 Pro Player Edition modeli, oyuncular tarafından oldukça büyük bir heyecan ile bekleniyor. Realme X50 Pro 5G modelinin bataryası 4.200 mAh ve 8GB RAM’i bulunduğundan dolayı, oyuncular için yapılan Pro Player Edition’un da çok iyi bir batarya ve RAM’e sahip olacağı düşünülüyor.

İlgili İçerik  Assasin's Creed Valhalla'nın 37 Dakikalık Videosu Sızdırıldı

25 Mayıs 2020 tarihinde tanıtılacak olan yeni realme X50 Pro Player Edition modeline çıkış tarihinde “kitle.net” web sitemizden detaylı olarak ulaşabilir ve göz atabilirsiniz. Daha fazla teknoloji haberleri için web sitemizi ve instagram @kitlegram hesabımızı takibe almayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın