Connect with us


Dijital Haberler

Origin Access ve EA Access İsim Değiştirdi: EA Play

Oyun dünyasının en sevilen şirketlerinden olan Electronic Arts, Origin Access ve EA Access hizmetlerinde isim değişikliğine gitmeye karar verdi.

Zaman:

Tarih:

Origin Access ve EA Access İsim Değiştirdi: EA Play

ABD merkezli video oyunu geliştiricisi ve yayımlayıcısı Electronic Arts, oyun dünyasının en sevilen abonelik hizmetlerinden olan Origin Access‘in ve EA Access‘in isimlerinde değişiklik yapmaya karar verdi. Alınan karara göre oldukça popüler olan bu 2 abonelik, EA Play ismiyle tek çatı altında toplanacak. İlgili değişiklik 3 gün sonra, yani 18 Ağustos tarihinde yapılacak.

Şuanda anlık olarak Wikipedia’da güncellenen ismiyle EA Play olarak karşımıza çıkan Origin Access ve EA Access, Electronic Arts’ın aldığı bu karar ile birlikte tek marka oldu. Çok yakında EA Access’in Steam’e de geleceğini duyuran Electronic Arts, yeni değişim ile birlikte EA Play olarak Steam’e gelecek. EA tarafından yayınlanan resmi açıklamaya göre Origin Access Premier‘in ismi de EA Play Pro olarak değiştirilecek.

PC platformu için hizmet veren Origin Access, Xbox ve PlayStation için hizmet veren EA Access, artık EA Play ismiyle tüm bu platformlarda hizmet verecek. Abonelik paketlerini bu şekilde markalaştırmayı amaçlayan Electronic Arts, 18 Ağustos tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu değişiklik ile birlikte kullanıcılara oldukça iyi yenilikler de getirecek.

Benzer içerik:  Telefona Fortnite Nasıl Yüklenir
Origin Access ve EA Access İsim Değiştirdi: EA Play Oyun dünyasının en sevilen şirketlerinden olan Electronic Arts, Origin Access ve EA Access hizmetlerinde isim değişikliğine gitmeye karar verdi.

EA Play ile birlikte bu abonelik hizmetini kullanan tüm oyunculara oyun içi ödüller ve görevler sunacak. Diğer bir yandan abonelere özel pek çok içerik de yine EA Play’de yer alacak. Bu özel içeriklere tüm EA Play aboneleri sahip olabilecek. Ayrıca Steam’e de gelecek olan EA Play, yalnızca yıllık 60 TL’den alıcılarını bulacak. Diğer bir yandan Steam EA Play aboneliği aylık olarak 12 TL’den satışa sunulacak.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir