Connect with us


İnceleme

OPPO’nun Akıllı Saati OPPO Watch Türkiye’de: Fiyatı ve Özellikleri

Son zamanların en popüler teknoloji markalarından olan OPPO’nun akıllı saat modeli OPPO Watch nihayet Türkiye’de, Ürünün Türkiye fiyatı da belli oldu…

Zaman:

Tarih:

OPPO Watch Türkiye'de: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan ve ürün yelpazesini hızla genişleten Çin merkezli OPPO, BBK Electronics çatısı altında hızla büyümeyi sürdürüyor. Ülkemizde de reklamlarıyla oldukça ünlenen OPPO, Türkiye’de akıllı telefon pazarında büyük bir pay almayı başarmış ve 2020 yılında ülkemizde en çok büyüyen akıllı telefon markası olmuştu.

Ülkemizde büyük ilgi çekmesi sebebiyle ülkemize yönelik satışlara daha fazla yönelen OPPO, yeni akıllı saat modeli OPPO Watch‘ı da ülkemizde satışa çıkardı. Akıllı telefonlarıyla ülkemizde iyi bir yer edinen OPPO, akıllı saat modeliyle de ülkemizde oldukça iyi bir satış yapabilir. Şık ve sade bir tasarımıyla karşımıza çıkan OPPO Watch akıllı saat, oldukça iyi özellikleriyle ve fiyat etiketiyle de dikkat çekiyor.

İlk olarak OPPO Watch’a baktığımızda 1.91 inç boyutundaki oldukça şık ekranı bizleri karşılıyor. 473×402 piksel çözünürlüklü bu ekran, OPPO Watch’ın tek seçeneği de değil. Cihazın bir başka versiyonu da satışa sunuluyor ve bunun da 1.6 inç boyutunda ekranı ve 360×320 piksel çözünürlüğü bulunuyor. Android işletim sistemi tabanlı ColorOS arayüzü ile karşımıza çıkan OPPO Watch, şarj konusunda oldukça iyi bir çözüm sunuyor.

OPPO'nun Akıllı Saati OPPO Watch Türkiye'de: Fiyatı ve Özellikleri Son zamanların en popüler teknoloji markalarından olan OPPO'nun akıllı saat modeli OPPO Watch nihayet Türkiye'de, Ürünün Türkiye fiyatı da belli oldu...

1.91 inç boyutunda ekrana sahip olan OPPO Watch, 430 mAh gücünde bataryası ile karşımıza çıkarken, 1.6 inçlik ekrana sahip olan model ise 300 mAh gücünde bir bataryaya sahip. Güç tasarrufu modunda kullanıldığında 21 güne kadar dayanabilen bu akıllı saatler, normal kullanımda 40 saate kadar kullanım sunuyor. Bu da akıllı saat kullanıcıları için oldukça yeterli diyebiliriz. Diğer bir yandan bu akıllı saat modellerinin 15 dakikalık bir şarj ile 1 gün boyunca rahatlıkla kullanılabileceği söyleniyor.

Benzer içerik:  OPPO Reno4 Lite Uygun Fiyatıyla Tanıtıldı: Tüm Özellikleri

Gücünü Snapdragon Wear 3100 ve Ambiq Micro Apollo3 işlemcilerinden alan akıllı saat modeli, beyaz, siyah, bronz, mistik bronz renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca ülkemizde satışa sunulan OPPO Watch akıllı saatin 2 opsiyonunun da satış fiyatları belli oldu. Dilerseniz hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

OPPO Watch Türkiye Fiyatı

OPPO'nun Akıllı Saati OPPO Watch Türkiye'de: Fiyatı ve Özellikleri Son zamanların en popüler teknoloji markalarından olan OPPO'nun akıllı saat modeli OPPO Watch nihayet Türkiye'de, Ürünün Türkiye fiyatı da belli oldu...

Çin merkezli teknoloji şirketi OPPO’nun yeni akıllı saat modeli OPPO Watch, ülkemizde 1.91 inç ekranlı versiyonuyla 2.299 TL‘lik fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Diğer bir yandan 1.6 inç ekranlı model ise 1.799 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir