Connect with us


Teknoloji Haberleri

OPPO, Çok Yakında Web Kameralı Akıllı Televizyonunu Tanıtacak

Son zamanların yükselen teknoloji şirketi OPPO, çok yakında akıllı televizyon modelini tanıtacak. OPPO’nun web kamerasına sahip yeni akıllı TV modeli oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor…

Zaman:

Tarih:

OPPO, Web Kameralı Akıllı Televizyon Modeli Tanıtacak

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan OPPO, son zamanlarda ülkemizde de oldukça iyi bir yükseliş yaşıyor. Satışlarını katlayarak arttıran OPPO, bu yıl ülkemizde %5800 oranında bir yükseliş yaşadı. Ülkemiz pazarındaki en büyük akıllı telefon markalarından biri haline gelen OPPO, şimdi de akıllı televizyon pazarına çok büyük bir giriş yapacak gibi görünüyor.

Uzun bir süredir konuşulan OPPO akıllı televizyon modeli, yavaş yavaş detaylarıyla ortaya çıkmaya başlıyor. OPPO Smart TV adıyla karşımıza çıkacağı söylenen akıllı televizyon modeli, tüketicilere fazlasıyla iyi özellikler sunacak gibi görünüyor. Ürettiği teknolojik çözümlerle dünya çapında büyük bir dikkat çeken OPPO, ilk akıllı televizyon modelini çok yakında dijital etkinlikte tanıtacak.

Oppo Developer Conference 2020 olarak adlandırılan dijital etkinlikte yeni ve ilk akıllı televizyon modeline de yer verecek olan OPPO, BBK Electronics çatısı altında televizyon üreten diğer teknoloji şirketlerinin arasına katılmış olacak. Son zamanlarda Xiaomi gibi birçok devin katıldığı akıllı televizyon pazarı, hızlı bir şekilde büyümeyi sürdürüyor. Peki OPPO’nun ilk akıllı televizyon modeli OPPO Smart TV, karşımıza ne gibi yeniliklerle çıkacak?

Benzer içerik:  OPPO, Bluetooth Hoparlör Modelini Avrupa'dan Önce Türkiye'de Satışa Çıkardı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

OPPO Smart TV Bilinen Detayları

OPPO, Çok Yakında Web Kameralı Akıllı Televizyonunu Tanıtacak Son zamanların yükselen teknoloji şirketi OPPO, çok yakında akıllı televizyon modelini tanıtacak. OPPO'nun web kamerasına sahip yeni akıllı TV modeli oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor...

Şuanlık OPPO’nun ilk akıllı televizyon modeli ile ilgili bilinen detaylar arasında, televizyonun ilk etapta 55 inç ve 65 inç boyutundaki ekran seçenekleriyle karşımıza çıkacağı bilgisi bulunuyor. 120hz ekran tazeleme hızına sahip olacak olan yeni akıllı televizyon modeli, 4K kalitesinde görüntü sağlayabilecek. Bu da oldukça kaliteli bir görüntü seyretmeniz için oldukça yeterli bir özellik diyebiliriz.

Diğer bir yandan oldukça ince bir çerçevesiyle karşımıza çıkan akıllı televizyon modeli, açılıp kapanabilir web kamerasıyla karşımıza çıkıyor. OPPO’nun akıllı telefon modellerinde de sıkça kullanılan pop-up kamera teknolojisi, şimdi de OPPO’nun ilk akıllı televizyon modelinde karşımıza çıkacak. Bu sayede büyük ihtimalle akıllı televizyon modeliniz üzerinden kolaylıkla görüntülü görüşme yapabileceksiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir