Oppo Reno 4 Özellikleri Ortaya Çıktı

Ülkemizde de oldukça tanınan telefon markası olan OPPO'nun yeni telefonu Oppo Reno 4'ün birçok özelliği ortaya çıktı.
 Oppo Reno 4 Özellikleri Ortaya Çıktı

Son zamanlarda ülkemizde pek çok kişi tarafından ilgi gören ve oldukça tanına marka Oppo, yeni telefonlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Oppo’nun en çok sevilen serilerinden olan Oppo Reno serisi, önümüzdeki zamanlarda Oppo Reno 4 ve Oppo Reno 4 Pro modeli ile yenilenecek.

Oppo Reno 4’ün çıkışına henüz biraz zaman olsa da, pek çok özelliği ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde afişi ortaya çıkan telefonun, birço özelliği daha sızdırıldı. Oppo Reno 4’ün sızdırılan görsellerine göre cihazın RAM’i, depolama alanı, kamera özellikleri, bataryaı gibi pek çok özellik de ortaya çıkarıldı.

Ortaya çıkan görsellere göre Oppo Reno 4 ve Oppo Reno 4 Pro şeklinde 2 ayrı opsiyon olarak satışa çıkacacğı belli olan yeni modellerin oldukça iyi özellikleri bulunuyor. 2 ayrı modelin de 4.000 mAh bataryası bulunurken, 65W değerinde oldukça iyi bir hızlı şarj desteği beraberinde geliyor. Ayrıca 2 cihazın da Snapdragon 765G işlemci ile piyasaya sürüleceği ortaya çıkmış durumda.

Oppo Reno 4 Özellikleri Ortaya Çıktı

Cihazın ortaya çıkan diğer özelliklerine bakılacak olursa iki cihazın da 8 GB ve 12 GB RAM seçeneğine sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca yine 2 cihaz da 128 ve 256 GB depolama alanı seçeneğine sahip. Oppo Reno 4 183 gram ağırlığa sahipken, Oppo Reno 4 Pro 172 gram ağırlığında.

İlgili İçerik  Elektrikli ATV Cyberquad'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Reno 4 Pro modeli 6.55 inçlik bir ekrana sahipken, Oppo Reno 4 modeli de 6.43 inçlik bir ekrana sahip. Her iki cihaz da Full HD+ çözünürlüğe sahip. Ayrıca ortaya çıkan bilgilerin arasında en dikkat çeken kısım ise modellerin 5G özelliği sunması ve 4 kameralı seçeneğin bulunması.

Oppo Reno 4 ve Reno 4 Pro Fiyatı

Oppo Reno 4 ve Reno 4 Pro Fiyatı

Oppo’nun yeni modelleri Reno 4 ve Reno 4 Pro hakkında herhangi bir fiyat bilgisi açıklanmış değil. Ayrıca telefonun çıkış tarihi de bilinmeyenler arasında. Bu sebeple ilerleyen zamanlarda daha güncel bilgileri takip edebilmek için “kitle.net” web sitemizi takibe alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Realme Buds Air Neo ve Buds Q Fiyatı ve Özellikleri başlıklı makalemizde Realme, Realme Buds Air Neo ve Realme Buds Q hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın