Connect with us


Teknoloji Haberleri

OPPO’nun Yeni Kablosuz Kulaklık Modeli Enco X Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Çin merkezli teknoloji şirketi OPPO, dikkat çeken kablosuz kulaklık modeli Enco X’i ülkemiz için cep yakacak fiyat etiketiyle birlikte duyurdu…

Zaman:

Tarih:

OPPO'nun Yeni Kablosuz Kulaklık Modeli Enco X Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli teknoloji şirketi OPPO, dikkat çeken kablosuz kulaklık modeli Enco X'i ülkemiz için cep yakacak fiyat etiketiyle birlikte duyurdu...

Çin merkezli teknoloji devi OPPO, son zamanlarda ürün yelpazesini hızla genişletmeye ve yepyeni ürünleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle akıllı telefon modelleriyle büyük bir başarı yakalayan teknoloji şirketi OPPO, şimdi de “amiral gemisikablosuz kulaklık modeli OPPO Enco X modeliyle karşımıza çıkıyor.

OPPO’nun yeni kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco X, tüketicilere Hi-Fi ses deneyimi vaat ediyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan yeni kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco X, Dynaudio ortaklığıyla geliştirildi. Tasarım olarak Apple AirPods‘u andırdığını söyleyebileceğimiz yeni kablosuz kulaklık modeli, tasarımı dışında özellik tarafında da tüketicileri oldukça mutlu edecek gibi.

Tüketicilere Hi-Fi ses deneyimi sunabilmek adına DBEE3.0 ses sistemi kullanan kablosuz kulaklık modeli Enco X, gürültüyü azaltmak için çift çekirdekli bir işlemci ve 4 gürültü azaltma modu kullanıyor. Bu modlar, güçlü ve zayıf gürültü engelleme için kullanılıyor. Ayrıca gürültü engelleme modlarının şarjı çok azalttığını düşünürsek, zayıf gürültü azaltma seçeneği gibi özel modların tüketicinin yararına olduğunu söyleyebiliriz.

OPPO'nun Yeni Kablosuz Kulaklık Modeli Enco X Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli teknoloji şirketi OPPO, dikkat çeken kablosuz kulaklık modeli Enco X'i ülkemiz için cep yakacak fiyat etiketiyle birlikte duyurdu...

4,8 gramlık oldukça hafif bir ağırlığa sahip olan OPPO Enco X, Android ve iOS işletim sistemleriyle uyum içerisinde çalışabiliyor. Şarj kutusunun pili dahil olmadan tek şarjda 5 saatlik bir kullanım süresine sahip olan OPPO Enco X, şarj kutusu da dahil olduğunda 25 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olabiliyor.

Benzer içerik:  Huawei FreeBuds Pro Tanıtım Videosu Yayınlandı

Gürültü engelleme modunu aktifleştirdiğinizde, güçlü/zayıf gürültü engelleme fark etmekle birlikte, zayıf gürültü engelleme kullanıldığında şarj kutunuz da dahil olmak üzere tek şarj ile 20 saat cihazı kullanabiliyorsunuz. IP54 toz ve suya karşı dayanıklılığı bulunan kablosuz kulaklık modeli, dokunmatik kontrolcü ve kablosuz şarj desteğiyle karşımıza çıkıyor. Gecikme süresini 47 ms‘ye kadar indirmeyi başaran OPPO Enco X, Bluetooth 5.2 bağlantı desteğiyle birlikte karşımıza çıkıyor.

OPPO Enco X Fiyatı

OPPO Enco X: Fiyatı ve Özellikleri

OPPO’nun şuanda Çin’de satışa sunulan yeni kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco X, 150 dolar fiyat etiketine sahip. Bu da güncel kur üzerinden çevirdiğimizde yaklaşık 1.185 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir