Connect with us


Mobil Haberler

Oppo A73 5G’nin Fiyat, Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OPPO’nun merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Oppo A73 5G’nin Fiyatı, özellikleri ve görselleri sızdırıldı.

Zaman:

Tarih:

Oppo A73 5G

BBK Electronics çatısı altında bulunan en önemli markalardan biri olan Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OPPO, son yıllarda ürettiği akıllı telefonlarla dünya çapında oldukça dikkat çekmeyi başarıyor. Ülkemizde de sevilen bir akıllı telefon üreticisi haline gelen OPPO, ürün yelpazesini hızla genişletmeye devam ediyor. Şirket, yeni akıllı telefon modeli Oppo A73 5G‘yi tanıtmaya hazırlanırken, telefona ait pek çok detay ortaya çıktı.

Oppo’nun yeni akıllı telefon modeli Oppo A73 5G’nin görselleri, özellikleri ve fiyatı gibi pek çok detayı ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere baktığımızda yeni akıllı telefon modeli oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor. Yine oldukça şık bir tasarıma sahip olan akıllı telefon modeli Oppo A73 5G, normal modele göre arkasında 4 kamera yerine 3 kamera bulunduruyor.

A73 modelindeki gibi Qualcomm Snapdragon 662 kullanılmayan 5G’li akıllı telefon modeli, gücünü MediaTek Dimensity 720 işlemcisinden alacak. 6.5 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağı söylenen 5G’li yeni akıllı telefon modeli, 90hz ekran tazeleme hızıyla karşımıza çıkacak. Full HD+ ekran çözünürlüğüyle karşımıza çıkacağı söylenen 5G’li akıllı telefon modeli, 4.040 mAh gücünde bataryasıyla kutusundan çıkacak.

Oppo A73 5G'nin Fiyat, Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OPPO'nun merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Oppo A73 5G'nin Fiyatı, özellikleri ve görselleri sızdırıldı.

Android 10 işletim sistemi kullanılan 5G’li akıllı telefon modeli, 18W hızlı şarj desteğiyle birlikte karşımıza çıkıyor. Arka tarafında 4 kamera yerine 3 kamera kullanılan 5G’li akıllı telefon modeli, 16 MP ana arka kameraya, 8 MP geniş açı sensörüne ve 2 MP derinlik sensörüne sahip. 128 GB dahili depolama alanına sahip olan cihaz, 8 GB RAM‘den destek alıyor.

Benzer içerik:  Uygun Fiyatlı Amiral Gemisi Redmi K30S Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Cihazın tüm özellikleri ortaya çıkarken, fiyat bilgisi de karşımıza geldi. Oppo’nun yeni 5G’li akıllı telefon modeli Oppo A73 5G, 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanıyla 350 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Bu da güncel kur üzerinden çevirdiğimizde yaklaşık 2.750 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir