Connect with us


Video Haberler

OPPO, Web Kameralı 4K Televizyonu İçin Dikkat Çeken Bir Video Yayınladı

Akıllı telefon pazarının yükselen devlerinden olan OPPO, ilk akıllı televizyon modelini çok yakında piyasaya sürmeye hazırlanırken, model için dikkat çeken bir video yayınladı.

Zaman:

Tarih:

OPPO, 4K Smart TV Modelinin Videosunu Yayınladı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında bulunan OPPO, Çin’in dev şirketlerinden olan BBK Electronics‘in çatısı altında yükselişini sürdürüyor. Özellikle akıllı telefon pazarında yakaladığı başarı sayesinde tüm dünyada büyük bir popülerliğe ulaşan OPPO, şimdi de ilk akıllı televizyon modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Aslında daha önce piyasaya bir akıllı televizyon modeli sürmeyen teknoloji devi OPPO’nun, uzun bir süredir yeni akıllı televizyon modeli tanıtacağı biliniyordu. Çok yakın bir zamanda Oppo Developer Conference 2020 adı verilen ve dijital olarak düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılacak olan OPPO Smart TV, şimdiden oldukça dikkat çekti bile. 4K çözünürlüğe ve açılıp kapanabilir web kamerasına sahip olan yeni OPPO akıllı TV modeli, oldukça dikkat çekici bir video ile karşımızda.

Dün haberimizde aktardığımız gibi OPPO’nun ilgili akıllı televizyon modelinden pek çok bilgi karşımıza gelmiş ve biz de bunları sizlere aktarmıştık. Ortaya çıkan bilgiler arasında web kamerasına sahip olan bu akıllı televizyon modelinin ilk olarak 2 farklı ekran boyutu seçeneğiyle karşımıza çıkacağı söylenmişti. 55 inç ve 65 inç, yani 139 ekran ve 165 ekran olmak üzere 2 farklı ekran seçeneğiyle karşımıza çıkacak olan OPPO’nun ilk akıllı TV modeli, 4K kalitesinde görüntü verecek ve ekran tazeleme hızı 120hz olacak.

Benzer içerik:  F-150 vs Cybertruck! Halat Çekme Yarışı ile Ortam Kızışıyor
OPPO, Web Kameralı 4K Televizyonu İçin Dikkat Çeken Bir Video Yayınladı Akıllı telefon pazarının yükselen devlerinden olan OPPO, ilk akıllı televizyon modelini çok yakında piyasaya sürmeye hazırlanırken, model için dikkat çeken bir video yayınladı.

Fazlasıyla şık bir tasarıma ve ince bir çerçeveye sahip olan OPPO akıllı TV modeli, OPPO’nun ürettiği ilk akıllı televizyon modeli olacak. Bu sebeple bu televizyon modelinin oldukça dikkat çekici özelliklere sahip olması da tüketiciler tarafından bekleniyor. Özellikle teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği OPPO akıllı TV modeli için şuanda herhangi bir fiyat bilgisi verilmedi.

Fakat yukarıda da dediğimiz gibi, bu akıllı televizyon modeli ilerleyen günlerde OPPO tarafından düzenlenecek olan bir dijital etkinlikte tanıtılacak. Biz de modelin resmi olarak tanıtılmasıyla birlikte ortaya çıkan tüm detayları kitle.net web sitemizden sizlere aktaracağız. Dilerseniz hemen aşağıdan OPPO’nun yeni ve ilk akıllı televizyon modeli için hazırladığı tanıtım videosunu seyredebilir, ayrıca kitle.net web sitemize giderek ücretsiz abone olabilirsiniz.

OPPO 4K 120hz Web Kameralı Akıllı TV Tanıtım Videosu

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir