Connect with us


Teknoloji Haberleri

OnePlus, İlk Akıllı Saati OnePlus Watch İçin Hazırlanıyor

Son zamanların gözde teknoloji şirketlerinden biri olan Hong Kong merkezli OnePlus, ilk akıllı saati OnePlus Watch ile çok yakında karşımıza çıkacak.

Zaman:

Tarih:

OnePlus, İlk Akıllı Saati OnePlus Watch İçin Hazırlanıyor

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Hong Kong merkezli OnePlus, akıllı saat pazarına girmek için hazırlanıyor. Akıllı telefonlarıyla dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgi toplayan teknoloji şirketi OnePlus, ilk akıllı saat modeli OnePlus Watch‘ı piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Şimdiden oldukça merak edilen akıllı saat modeli, çok yakında karşımıza çıkacak.

Infocomm Media Development Authority, yani Singapur Bilişim Gelişim Otoritesi tarafından onaylanan yeni OnePlus akıllı saati, büyük ihtimalle markanın yeni akıllı telefonuyla birlikte tanıtılacak. İddialara göre 2020 yılının sonlarına doğru tanıtılması beklenen OnePlus 8T akıllı telefon modelinin tanıtıldığı etkinlikte, OnePlus’ın ilk akıllı saati OnePlus Watch da tanıtılabilir.

Oldukça dikkat çekici ürün yelpazesine sahip olan OnePlus’ın ilk akıllı saati, W301GB model koduna sahip. Cihazın akıllı saatler için hazırlanan Snapdragon Wear 4100 işlemciden gücünü alacağı belirtilirken, aynı zamanda Wear OS işletim sisteminin de yine OnePlus Watch’ta yer alacağı belirtiliyor. Şuan için oldukça kısıtlı bilgilere sahip olduğumuz OnePlus akıllı saati için resmi olarak yayınlanan bir bilgi maalesef bulunmuyor. Fakat IMDA kurumunun web sitesinde yapılan listelemeye bakılırsa çok yakında OnePlus Watch adlı akıllı saatin geleceği kesinleşti denebilir.

Benzer içerik:  Papara, Erişim Sorunları Hakkında Açıklama Yaptı
OnePlus, İlk Akıllı Saati OnePlus Watch İçin Hazırlanıyor Son zamanların gözde teknoloji şirketlerinden biri olan Hong Kong merkezli OnePlus, ilk akıllı saati OnePlus Watch ile çok yakında karşımıza çıkacak.

Daha önce de akıllı saat üretimi üzerinde çalışan OnePlus, akıllı telefonlara yoğunlaşmak için bu projesinden vazgeçmiş ve akıllı saatler yerine akıllı telefonlara yoğunlaşmıştı. Akıllı telefon pazarında iyi bir başarı yakalayan şirket, yıllar sonra bu projeye tekrar girmeye ve akıllı saatleriyle de piyasada yer almaya karar verdi.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir