Connect with us


İnceleme

OnePlus Buds Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Hong Kong merkezli teknoloji şirketi OnePlus, True Wireless Kulaklık modeli OnePlus Buds’ı tanıttı. Gelin fiyatı ve özelliklerine hep birlikte göz atalım…

Zaman:

Tarih:

OnePlus Buds Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

OnePlus‘ın bugün yaptığı etkinlikte tanıtılan yeni kablosuz kulaklık modelleri oldukça dikkat çekiyor. 2013 yılında kurulan ve Hong Kong merkezli olan dev teknoloji şirketi OnePlus, son zamanlarda OnePlus Nord telefonu sebebiyle heyecan veren teknoloji şirketlerinden biri olmuştu. Bugün OnePlus Nord’un tanıtıldığı aynı etkinlikte kablosuz kulaklık OnePlus Buds da tanıtıldı.

Aslına bakacak olursak yeni kablosuz kulaklıkların fiyat/performans ürünü olduğunu söyleyemeyiz. Fakat diğer bir yandan OnePlus Buds, oldukça iyi bir kablosuz kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Resmi olarak tanıtılan OnePlus Buds’ın özelliklerine baktığımızda cihazı 30 saate kadar kullanabileceğimiz belirtiliyor. Bunun 7 saati cihazın kendi pil ömrü olurken, diğer 23 saati ise kulaklık ile birlikte gelen kutu sayesinde uzatılabiliyor. Yani kulaklıkla birlikte gelen kutu sayesinde 23 saatlik pil ömrüne kadar şarj doldurabiliyorsunuz.

Cihazın kutusu ile birlikte USB-C bağlantısıyla şarjı doldurabilirken, aynı zamanda hızlı şarj desteğinden de yararlanabiliyorsunuz. Yüksek ses performansına sahip olduğu söylenen kablosuz kulaklık modelinin, br de IPX4 su geçirmez sertifikasına sahip olduğu belirtiliyor. Diğer bir yandan ortam sesini azaltma teknolosiyle birlikte gelen OnePlus Buds, True Wireless kulaklık olarak karşımıza çıkıyor.

OnePlus Buds Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

10 dakikalık bir şarj ile 10 saat dayanacağı söylenen OnePlus Buds, bu konuda oldukça ilgi çekiyor. Beyaz, Mavi ve Siyah renk seçenekleriyle karşımıza çıkan OnePlus Buds, ilk olarak ABD’de 79 dolarlık fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Ürün ülkemize ne zaman gelecek bilinmese de, güncel kur ile hesapladığımızda 540 TL+vergiler gibi bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor.

Dilerseniz güncel teknoloji haberleri için “kitle.net” web sitemizi ziyaret edebilir, ayrıca ücretsiz olarak abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel