Okullar Tatil Edildi, Otobüs Firmalarının Web Siteleri Çöktü

 Okullar Tatil Edildi, Otobüs Firmalarının Web Siteleri Çöktü

Corona virüsü sebebiyle İlkokul, Ortaokul ve Liseler 16 Mart itibari ile 1 haftalığına tatil edildi. Üniversiteler ise 16 Mart itibariyle 3 haftalık tatil edildi. Tatil haberini alan üniversiteliler otobüs bileti için Metro, Kamil Koç gibi şirketlerin web sitelerine akın edince siteler çöktü.


İlginizi Çekebilir: Corona Virüsü Tüm Haberler (Sürekli Güncel)

Geçtiğimiz dakikalarda yapılan ve 5 saat süren Koronavirüs toplantısı sonuçlandı. Toplantı sonucunda okulları tatil etme kararı alındı. 16 Mart itibariyle İlkokul, Ortaokul ve Liseler 1 haftalığına tatil edilirken, Üniversiteler de 3 haftalığına tatil edildi.

Haberi alan Üniversiteliler tatilde evlerine dönmek için otobüs şirketlerinin web sitelerine akın etti ve bilet siteleri çöküntüye uğradı. Bir kaç dakikadır Metro, Kamil Koç gibi şirketlerin bilet sitelerine ulaşılamıyor ve bu sitelerden bilet alınamıyor. Şuan bu tür bilet sitelerinin kısa sürede açılması ve tekrar hizmet vermesi bekleniyor.

Corona virüsü ile ilgili tüm güncel gelişmeleri “kitle.net” web sitemizden takip edebilir, hemen aşağıdan son durum bilgisine ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerik  Sibirya'da 46 Bin Yaşında Donmuş Bir Kuş Bulundu

Corona Virüsü Son Durum (12.03.2020)


İran'da Corona Virüsü Vakası 3 Günde 7 Kat Arttı
  1. Bulaştığı Kişi Sayısı: 127.863
  2. Ölümüne Sebep Olduğu Kişi Sayısı: 4.718
  3. Bulaştığı Ülkeler: Çin, Hong Kong, Tayland, Makao, Avustralya,  ABD, Tayvan,  Japonya, Malezya, Singapur, Güney Kore, Fransa, Vietnam, Kamboçya, Kanada, Nepal, Ukrayna, Rusya, İtalya, İspanya, Sri Lanka, Birleşik Arap Emirlikleri, Filipinler, Almanya, Vietnam, İsveç, Hindistan, Belçika, Mısır, Lübnan, İran, Romanya, Brezilya, Gürcistan, Danimarka, Estonya, Cezayir, Kuzey Makedonya, Afganistan, Pakistan, Hırvatistan, Avusturya, Irak, İsrail, Umman, Yunanistan, Yeni Zelanda, Azerbaycan, Qatar, Polonya, Dominik Cumhuriyeti, Ürdün, Nijerya, Şili, Tunus, Andorra, Fahore Adaları, Kosta Rika, Ermenistan, Vatikan, Peru, Paraguay, Moldova, Moğolistan, Litvanya, Burkino Faso, Kıbrıs, Brunei, Kamerun, Türkiye
  4. Kurtarılan Kişi Sayısı: 68.310

Bir önceki yazımız olan Bitcoin ve Blockchain Nedir? BTC ve BCH Arasındaki Farklar başlıklı makalemizde Bitcoin, Bitcoin Nedir ve Blockchain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın