Connect with us


Teknoloji Haberleri

Efsane Tasarıma Sahip Akıllı Saat Nubia Watch, Küresel Pazara Açılıyor

Oldukça şık ve klasik akıllı saatlerden çok daha farklı bir tasarıma sahip olan akıllı saat modeli Nubia Watch, resmi açıklamalara göre küresel pazara açılıyor.

Zaman:

Tarih:

Efsane Tasarıma Sahip Nubia Watch, Küresel Pazara Açılıyor

Diğer akıllı saat modellerine göre bambaşka ve efsane bir tasarıma sahip olan Nubia Watch, aslında akıllı saat modelleri arasında tasarım açısından en çok dikkat çeken akıllı saatlerden biri diyebiliriz. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Nubia Watch, geçtiğimiz zamanlarda tanıtılmış ve Nubia‘nın merkezi olan Çin’de satışa sunulmuştu.

Sizlere haberimizde aktardığımız gibi geçtiğimiz zamanlarda tüm özellikleriyle ve fiyatıyla tanıtılan kavisli akıllı saat modeli Nubia Watch, aslında Çin’de 260 dolar civarında bir fiyat etiketiyle satışa sunulacaktı. Tanıtımının ardından çok büyük bir beğeni toplayan akıllı saat modeli Nubia Watch, bir sürenin ardından karşımıza daha geniş detaylarla geldi. Kickstarter üzerindeki kampanyası oldukça başarılı geçen Nubia Watch, 8 Ekim’den itibaren ilk destekçilerinin eline ulaşacak.

Kickstarter üzerinden ürünü ilk destekleyenler 200 dolar fiyat etiketiyle ürüne sahip olabilecek. 8 Ekim‘de de Kickstarter üzerinden satın alınan ürünlerin teslimatı yapılacak. Bununla birlikte yapılan açıklamalara göre Nubia Watch, Ekim ayı içerisinde küresel pazarda da satışa çıkacak. Şimdiden büyük dikkat çeken bu akıllı saat modeli, küresel pazarda 400 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak.

Efsane Tasarıma Sahip Akıllı Saat Nubia Watch, Küresel Pazara Açılıyor Oldukça şık ve klasik akıllı saatlerden çok daha farklı bir tasarıma sahip olan akıllı saat modeli Nubia Watch, resmi açıklamalara göre küresel pazara açılıyor.

Nubia’nın ana merkezi olan Çin’de yalnızca 220 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan Nubia Watch, Çin dışında küresel pazarda çok daha yüksek fiyata satılacak. Çin fiyatının neredeyse 2 katına tekabül eden küresel satış fiyatı, 400 dolar olarak karşımıza çıkacak. Ürünün şuanda, Nubia’nın online mağazası üzerinde Çin vatandaşları için 220 dolarlık fiyat etiketiyle satışta olduğunu belirtelim.

Benzer içerik:  OPPO, 20 Dakikada %100 Dolduran 125W Hızlı Şarjını Tanıttı

Küresel pazara çıkmasıyla birlikte ülkemizde de satın alma şansı yakalayabileceğimiz Nubia Watch akıllı saat modeli, 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanı gibi özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Gücünü akıllı saat işlemcisi Qualcomm Snapdragon Wear 2100‘den alan Nubia Watch, Bluetooth, NFC gibi özelliklere, birçok spor moduna ve 420 mAh bataryaya sahip. Normal kullanımda 36 saate kadar kullanabileceğiniz söylenen Nubia Watch, 4.01 inç boyutunda AMOLED ekrana sahip. Bu ekranın da bir akıllı saat modeli için fazlasıyla büyük ve işlevsel olduğunu belirtebiliriz.

Ürünün kavisli tasarımı sayesinde büyük ekranı zarar vermiyor ve oldukça işlevsel bir hale geliyor. Çok dikkat çekici bir tasarıma sahip olan bu akıllı saat modeli, paslanmaz çelik çerçevesiyle korunuyor. Bluetooth bağlantısı kullanmasanız bile eSim özelliği sayesinde çağrı yapabildiğiniz Nubia Watch, ülkemize gelirse güncel kura göre yaklaşık 3.065 TL+vergiler şeklinde satışa sunulabilir.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir