Connect with us


İnceleme

Nubia Red Magic TWS Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Son zamanlarda tanıttığı yeni ürünler ile dikkat çeken Çin merkezli teknoloji şirketi Nubia, yeni kablosuz kulaklık modeli Nubia Red Magic TWS’yi tanıttı.

Zaman:

Tarih:

Nubia Red Magic TWS Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Çin merkezli teknoloji şirketi Nubia, son dönemlerde tanıttığı yeni ürünler ile oldukça dikkat çekiyor. Son günlerde tanıttığı kavisli ekranlı akıllı saat modeli Nubia Watch, oyuncu telefonu Red Magic 5S, bir diğer oyuncu telefonu Nubia Play 5G ürünleriyle oldukça dikkat çeken Çin merkezli teknoloji şirketi, tüm bunların ardından geçtiğimiz günlerde bir de kablosuz kulaklık modelini duyurmuştu.

Çin merkezli teknoloji şirketi Nubia’nın CEO’su Ni Fei tarafından Çin’in sosyal medya platformu Weibo üzerinde duyurulan kablosuz oyuncu kulaklığı modeli Nubia Red Magic TWS, tasarımıyla ve sadece 39 ms‘lik gecikme süresiyle oldukça dikkat çekmişti. Geçtiğimiz günlerde duyurulan Red Magic TWS, Nubia’nın akıllı saati Nubia Watch ile aynı etkinlikte tanıtıldı. Artık ürünün tüm özellikleri ve fiyatı karşımızda.

Genel olarak ürünün tasarımına ve şarj özellikli kutusuna baktığımızda oldukça şık diyebiliriz. Oyuncular için tasarlanan ve oldukça iyi özelliklere sahip olan Red Magic TWS, yalnızca Nubia Red Magic model telefonlarda 39ms gecikmeye sahip olacak. Diğer telefon modellerinde ise 60ms gecikme süresi olacak. Bu da oyuncuların, oyun içerisinde erken ses alması için oldukça yeterli diyebiliriz.

Nubia Red Magic TWS Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Diğer bir yandan yeni kablosuz kulaklık modeli Nubia Red Magic TWS‘nin 20 saate kadar kullanılabileceği söyleniyor. Bu süre, cihazın şarj kutusu ile birlikte kullanabileceğiniz toplam süredir. Yani sadece kulaklığınızın şarjıyla değil. Tüm bu özellikleriyle dikkat çeken oyuncu kulaklığı Red Magic TWS, 42 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Eğer ürün daha ilerleyen zamanlarda ülkemize gelirse, güncel kur ile çevirdiğimizde yaklaşık olarak 300 TL+vergiler gibi bir fiyatla karşımıza çıkabilir. Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel