Connect with us


Teknoloji Haberleri

Nokia, Yeni Akıllı TV’lerinin Tanıtılacağı Tarihi Açıkladı

Finlandiya merkezli köklü teknoloji şirketi Nokia, çok yakında piyasaya süreceği akıllı televizyon modellerinin çıkış tarihlerini ve bazı detaylarını açıkladı.

Zaman:

Tarih:

Nokia, Yeni Akıllı TV'lerinin Çıkış Tarihini Açıkladı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Nokia, son zamanlarda çok popüler bir marka olmasa da, ürün yelpazesini hızla genişletmeye devam ediyor. Oldukça köklü bir teknoloji şirketi olan Nokia son yıllarda popülerliğini kaybetse de, eski popülerliğini yakalamak ve diğer teknoloji şirketleri gibi büyümek için birçok akıllı telefon modelleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

1865 kuruluşlu Finlandiya merkezli köklü teknoloji şirketi Nokia, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan akıllı televizyon modellerinin tanıtım tarihini açıkladı. Yeni akıllı televizyonları için teaser yayınlayan Nokia, bu teaser’da yen akıllı televizyon modellerinin tarihine de yer verdi. Özellikle teknoloji meraklıları tarafından merakla beklenen yeni Nokia akıllı televizyon modelleri, paylaşılan resmi teaser’a göre 6 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılacak.

Nokia’nın yeni piyasaya süreceği akıllı televizyon modellerinin 32 inç ve 50 inç boyutlarında olması beklenirken, televizyon modelleri hakkında ortaya atılan fiyat iddiaları da bulunuyor. Daha önce piyasaya sürdüğü akıllı televizyon modelleriyle oldukça dikkat çeken Nokia, akıllı televizyon pazarında diğer şirketlere güçlü bir şekilde rakip oldu. Hız kesmeden ürün yelpazesini genişleten Nokia, şimdi de 6 Ekim 2020 tarihinde yeni akıllı televizyon modellerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Benzer içerik:  A101'de Önümüzdeki Haftanın Teknolojik Ürünleri (22-29 Ekim 2020 A101 Aktüel Katalog)
Nokia, Yeni Akıllı TV'lerinin Tanıtılacağı Tarihi Açıkladı Finlandiya merkezli köklü teknoloji şirketi Nokia, çok yakında piyasaya süreceği akıllı televizyon modellerinin çıkış tarihlerini ve bazı detaylarını açıkladı.

Ortaya çıkan iddialara baktığımızda Nokia’nın yeni akıllı televizyon modelinin 32 inçlik modeli 300 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Güncel kur üzerinden çevirdiğimizde bu da yaklaşık olarak 2.330 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor. Şuanda Nokia’nın yeni akıllı televizyon modelleri hakkında çok detaylı bir bilgiye sahip olmasak da, 6 Ekim’de cihazların resmi olarak tanıtılmasıyla birlikte tüm detayları sizlere aktaracağız.

Nokia’nın yeni akıllı televizyon modelleri hakkında gelişmeleri öğrenmek ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olabilmek için kitle.net web sitemizi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir