Connect with us


Teknoloji Haberleri

Nokia, Yeni Tuşlu Telefon Modelleri Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G Modellerini Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri

Köklü teknoloji şirketi Nokia, yeni tuşlu telefon modelleri Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G’yi tanıttı. Her 2 cihazın da özellikleri ve fiyatları belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Nokia 215 4G ve 225 4G: Fiyatı ve Özellikleri

Bir zamanlar dünyanın en büyük telefon üreticilerinden biri olan ve telefonlarını tüm dünyada satmayı başaran Nokia, teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte diğer telefon üreticilerinin gerisinde kaldı ve hızlı bir düşüş yaşadı. Akıllı telefonların çok hızlı bir şekilde gelişmesiyle birlikte popülerliğini yavaş yavaş kaybeden Nokia, son zamanlarda yeniden yükselişe geçmeye başladı.

Kullanıcıların karşısına daha iyi akıllı telefon modelleriyle çıkmaya başlayan ve yeniden büyük bir şirkete dönüşmek için her yolu deneyen Nokia, şimdi de tuşlu telefon modelleri arasına yenilerini ekledi. 1865 kuruluşlu Finlandiya merkezli teknoloji devi Nokia, 215 4G ve 225 4G telefon modellerini duyurdu. Akıllı telefon üretmek yerine tuşlu telefon üretimine devam eden Nokia, nostalji severlerin karşısına oldukça iyi denebilecek 2 yeni tuşlu telefon çıkardı.

Öncelikle 2 akıllı telefonun da ön planda kalan özelliği, tabii ki 4G‘ye sahip olmaları. Çok eski tuşlu telefonlara göre daha yenilikçi özelliklere sahip olan yeni Nokia telefon modelleri, 32 GB‘a kadar MicroSD kart desteğine de sahip. Dilerseniz hemen aşağıdan Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G modellerinin fiyatı ve özelliklerine detaylı olarak göz atabilirsiniz.

Nokia 215 4G Fiyatı ve Özellikleri

Nokia, Yeni Tuşlu Telefon Modelleri Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G Modellerini Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri Köklü teknoloji şirketi Nokia, yeni tuşlu telefon modelleri Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G'yi tanıttı. Her 2 cihazın da özellikleri ve fiyatları belli oldu.

Klasik bir tuşlu telefon modeli olan Nokia 215 4G, adından da anlayabileceğiniz gibi 4G özelliğiyle ön plana çıkıyor. MicroSD kart desteğine sahip olan tuşlu telefon modeli, harici kart ile 32 GB‘a kadar depolama alanına sahi olabiliyor. Fener(ışık) desteği de bulunan tuşlu telefon modeli, 17 Ekim‘de satışa sunulacak. Cihazın fiyat etiketi ise 289 yuan, yani güncel kur üzerinden çevirdiğimizde 340 TL+vergiler olarak karşımıza çıkacak.

Benzer içerik:  LG Velvet 4G Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

Nokia 225 4G Fiyatı ve Özellikleri

Nokia, Yeni Tuşlu Telefon Modelleri Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G Modellerini Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri Köklü teknoloji şirketi Nokia, yeni tuşlu telefon modelleri Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G'yi tanıttı. Her 2 cihazın da özellikleri ve fiyatları belli oldu.

Bu telefon modelinin de diğer modelden pek bir farkı bulunmuyor. Fakat bu telefonun tasarımı, diğerine göre çok daha modern ve şık görünüyor diyebiliriz. 32 GB MicroSD kart desteğine, el feneri(ışık) desteğine sahip olan klasik tuşlu telefon modeli, 4G desteğiyle ön plana çıkıyor. Cihazın fiyat etiketi ise 349 yuan, yani güncel kur üzerinden 410 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir