Connect with us


Film Haberleri

Yeni James Bond Filmi İçin, İtalya Sokaklarına 31.800 Litre Coca-Cola Döküldü

Yeni James Bond filmi No Time To Die için İtalyan sokaklarına 31.800 litre Coca-Cola döküldü. Yalnızca Coca-Cola’lara bile yarım milyon liranın üzerinde bütçe ayrıldı…

Zaman:

Tarih:

Yeni James Bond Filmi İçin, İtalya Sokaklarına 31.800 Litre Coca-Cola Döküldü Yeni James Bond filmi No Time To Die için İtalyan sokaklarına 31.800 litre Coca-Cola döküldü. Yalnızca Coca-Cola'lara bile yarım milyon liranın üzerinde bütçe ayrıldı...

James Bond hayranlarının merakla beklediği yeni James Bond filmi No Time To Die’ın çekimleri şuanda devam ediyor. Uzun bir süredir koronavirüs salgını sebebiyle çekimlerine ara verilen No Time To Die, aslında bu yıl vizyona girecekti. Fakat koronavirüs salgınının oldukça kötü bir etki yaratması ve film çekimlerinin de durdurulması, filmin vizyon tarihinin tam 1 yıl ileriye atılmasına sebep oldu.

Koronavirüs salgınının ilk etabının atlatılmasıyla birlikte, James Bond’un 25. filmi olan No Time To Die çekimlerine yeniden başlandı. Film ekibi, hızla film çekimlerine devam ederken, aksiyon dolu sahnelerin çekimleri de başladı. Genellikle aksiyon dolu kovalama sahneleriyle de bilinen James Bond filmler, yine bu sahnelerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Film ekibi, yine bu sahnelerden birini çekmeye hazırlandı. Motosikletli bir kovalama sahnesi çekmek isteyen film ekibi, İtalyan sokaklarındaki Arnavut kaldırımlarının kayganlığını gidermek istedi. Motosikletin kaymaması ve daha sağlam ilerlemesi adına yerlerin kayganlığını gidermek isteyen film ekibi, oldukça ilginç bir yola başvurdu.

İtalya Sokakları Coca-Cola ile Kaplandı

Yeni James Bond Filmi İçin, İtalya Sokaklarına 31.800 Litre Coca-Cola Döküldü Yeni James Bond filmi No Time To Die için İtalyan sokaklarına 31.800 litre Coca-Cola döküldü. Yalnızca Coca-Cola'lara bile yarım milyon liranın üzerinde bütçe ayrıldı...

Film ekibi, heyecan dolu motosikletli kaçış sahnesini çekebilmek için İtalya sokaklarına 31.800 litre Coca-Cola döktü. Arnavut kaldırımlarının kayganlığının gitmesi ve daha iyi bir motosiklet sürüşü deneyimi yaşanması için sokaklara dökülen bu Coca-Cola, film ekibi için pahalıya patladı. Ekip, bunun için bile 60.000 Euro bütçe ayırmak zorunda kaldı.

Benzer içerik:  Epic Games ve Apple Savaşı Sürüyor: Epic, Apple'ı Yalanladı

Sadece yerin kayganlığını gidermek için yarım milyon TL’nin üzerinde bütçe ayıran ekip, sahneyi başarıyla çekti. Dublörlerin başkanı olan Lee Morrison, Total Film’e yaptığı açıklamalarda “Bölgeye Coca-Cola dökmek için 60 bin Euro harcadım, çok uzun zamandır kaygan yüzeylere Coca-Cola püskürtüyorum” ifadelerine yer verdi.

No Time To Die Fragman

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir