Neymar’dan 7. Koğuştaki Mucize Yorumu: Çocuklar Gibi Ağladım

 Neymar’dan 7. Koğuştaki Mucize Yorumu: Çocuklar Gibi Ağladım

Dünyanın en iyi ve en pahalı futbol oyuncularından biri olan Neymar, geçtiğimiz sene çıkan Türk filmi “7. Koğuştaki Mucize” filminin fotoğrafını paylaşarak; “Çocuğu olanlar şu an ne düşündüğümü anlayabilir. Nasıl bir filmdi öyle. Çocuklar gibi ağladım” açıklamalarında bulundu.


İlginizi Çekebilir: Recep İvedik 6, Netflix’de Zirveye Yerleşti

Geçtiğimiz sene sinemalara çıkan 7. Koğuştaki Mucize film, gişede büyük bir başarı elde ederken dijital platformlarda da oldukça ilgi çekti. Dünyanın en büyük dijital yayın platformu olan Netflix’de geçtiğimiz zamanlarda yayınlanan 7. Koğuştaki Mucize filmi, Brazilyada günün en çok izlenen 2. filmi olmayı başardı. Listelerde zirveye oturan film, Brezilya asıllı futbolcu Neymar’ın da ilgisini çekti.

Netflix üzerinden filmi izleyen Neymar, filmin fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Fotoğrafın açıklamalarına ise şunları ekledi; “Çocuğu olanlar şu an ne düşündüğümü anlayabilir. Nasıl bir filmdi öyle. Çocuklar gibi ağladım

Neymar'dan 7. Koğuştaki Mucize Yorumu: Çocuklar Gibi Ağladım

Neymar, ilgili paylaşımın ardından sosyal medyada da oldukça büyük bir ilgi çekti. 2019 yılının Türkiye’de en çok ilgi çeken ve izlenen filmlerinden biri olan 7. Koğuştaki Mucize, Netflix’de de büyük bir başarı elde etti. Ayrıca Netflix, bu ve benzeri Türk filmlerini dünya üzerinde tanıtmaya oldukça yararlı bir platform.

İlgili İçerik  "Al" Tavsiyesi Verip "Sat" Yapan Kişiye 1,2 Milyon TL Ceza

7. Koğuştaki Mucize filmine buraya tıklayarak Netflix üzerinden ulaşabilir, veya hemen aşağıdan filmin fragmanına ve konusuna göz atabilirsiniz. Biz de kesinlikle filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

7. Koğuştaki Mucize Fragmanı


7. Koğuştaki Mucize Konusu


7. Koğuştaki Mucize Konusu

1983 senesinde bir Ege kasabasında küçük bir kız kazayla ölür. Ölen kız sıkı yönetim konutanının kızıdır ve onun ölümünün ilk sorumlusu olarak babaannesi ile yaşamakta olan 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, herkese suçsuz olduğunu anlatsa bile kimse onu dinlemez ve inanmaz. İşlemediği suçtan ötürü idam cezası alan Memo’nun yakınları ise adaletin yerini bulması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova’nın tek istediği tekrar eski günlerine dönebilmektir.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın