Netlfix, 2020’de Yayınlanacak Türk Dizi ve Filmlerini Tanıttı

 Netlfix, 2020’de Yayınlanacak Türk Dizi ve Filmlerini Tanıttı

Netflix, geçtiğimiz gün düzenlediği bir etkinlikte 2020 yılı içerisinde vizyona girecek olan Türk dizi ve filmlerini tanıttı. Liste‘de Acun Ilıcalı‘nın YouTuber’lar ile çektiği Exathlon Challenge yarışmasından 7. Koğuştaki Mucize gibi filmlere uzanan ilginç içerikler yer aldı.


İlginizi Çekebilir: Netflix’in 2020 İçin Ayırdığı Devasa Bütçe Belli Oldu

Netflix’in Türkiye’ye yönelik içerikleri gün geçtikçe artmaya devam ederken, geçtiğimiz gün yapılan bir konferansda Netflix Türkiye yetkilileri tarafından 2020’de vizyona girecek olan Türk içerikleri duyuruldu. Listede birbirinden iyi film ve diziler yer aldı. Dilerseniz hemen aşağıdan bu dizi ve filmleri, hatta yarışmaları görebilirsiniz.

Exathlon Challenge


Exathlon Challenge

Acun Medya’nın sahip olduğu Exathlon Challenge isimli yarışma, 3 Temmuz’da Netflix’de yayınlanacak. Yarışmada Türkiyenin en ünlü YouTube fenomenleri de yer alacak.

Atiye 2. Sezon


Atiye

Netflix’in ilk Türk dizilerinden olan Atiye, 2. sezonu ile 2020 yılı içerisinde Netflix platformlarında olacak.

İlgili İçerik  Sizi İçine Çekecek En İyi 10 Netflix Dizisi

Yarına Tek Bilet


Yarına Tek Bilet

Yarına Tek Bilet isimli film, Netflix’in ilk orjinal Türk filmi olarak platformda yerini alacak. Filmde, 2 yabancının romantik ilişkisi konu ediliyor.

Sıcak Kafa


Netflix 4. Türk Dizisinin Çekimlerine Başladı

Corona virüsünün de dünyaya seçtiği bu günlerde etkileyici bir Türk Netflix içeriği “Sıcak Kafa” vizyona girecek. Konuşma yolu ile zihinden zihine bulaşabilen bir delilik salgınını konu alan film’de, delilik salgınına yakalanmayan tek kişi eski dil bilimci Murat Siyavuş olacak. Salgına yakalanmayan tek kişi olan Murat, bu salgının gizemini araştırmak için yola koyulacak.

Fatma


Netflix, Abone Olmayanlar İçin Ücretsiz Filmler Yayınlıyor

Şimdiki Aklım Olsaydı


Netflix'den, Komedi Gösterisine Trump Şakalarını Atla Tuşu!

7. Koğuştaki Mucize


7. Koğuştaki Mucize

Eltilerin Savaşı


7. Koğuştaki Mucize

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın