Connect with us


Dijital Haberler

Netflix’in Yeni Türk Dizisinden İlk Fotoğraf Geldi: Fatma

Dünyanın en çok kullanılan dijital dizi/film platformlarından olan Netflix’in yeni orjinal Türk dizisi “Fatma” hakkında bir fotoğraf, Netflix Türkiye tarafından paylaşıldı.

Zaman:

Tarih:

Netflix'in Yeni Türk Dizisinden İlk Fotoğraf Geldi: Fatma

Dünyanın en çok kullanılan dijital film ve dizi platformlarından olan Netflix, son zamanlarda yeni içeriklerini sık sık güncelliyor. Tüm dünyada 190 milyonu aşkın aktif abonesi bulunan Netflix, ülkemizde de 1,5 milyondan fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Bu da Netflix’in Türkiye’deki faaliyetlerini arttırmasını ve Türk kullanıcılara daha fazla içerik sunmasını sağlıyor.

Son zamanlarda Türkiye’deki içeriklerini arttıran Netflix, hem başka Türk yapımcılar tarafından yapılan filmlerin yayın hakkını alarak platforma ekliyor, hem de orjinal dizi ve filmleriyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Hakan: Muhafız, Atiye, Aşk 101 gibi dizileriyle büyük bir ilgi çeken Netflix, yakın zamanlarda Netflix Türkiye’nin orjinal yapımı ilk filmi olan “Yarına Tek Bilet“i Türk abonelerine sunmuştu. Bundan kısa bir süre geçmesinin ardından yeni proje de ortaya çıktı.

Uzun zamandır bazı projeler üzerinde çalışmalar yapan Netflix Türkiye, yeni projelerinden biri olan Fatma hakkında sosyal medyadan bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu Burcu Biricik’in bir fotoğrafıyla paylaşım yapan Netflix Türkiye orjinal sayfası, “Aramıza hoş geldin #Fatma! Heyecanlı geri sayım başladı!” açıklamasını yaptı. Netflix’in paylaşımına göre yakın bir zamanda geleceği belli olan Fatma dizisi hakkında detaylar da belli oldu.

Netflix'in Yeni Türk Dizisinden İlk Fotoğraf Geldi: Fatma Dünyanın en çok kullanılan dijital dizi/film platformlarından olan Netflix'in yeni orjinal Türk dizisi "Fatma" hakkında bir fotoğraf, Netflix Türkiye tarafından paylaşıldı.

Başrolünde Burcu Biricik‘in yer aldığı Fatma dizisi, hapisten çıkıp kaybolan kocasını arayan, temizlikçi bir kadın olan Fatma’nın hikayesini anlatıyor. Hapisten çıktıktan sonra ortadan kaybolan kocasını bulmak için yola koyulan Fatma, bu yolda beklenmedik bir cinayet işler. Bu saatten sonra kocasının karanlık bağlantıları cinayeti öğrenir. Fatma, artık yaşamak için öldürmek zorundadır.

Hikayesiyle dikkat çeken Fatma dizisinin başrolünde olan Burcu Biricik, Netflix Türkiye’nin orjinal sayfasında da paylaşılan bu fotoğrafı “İçim kıpır kıpır heyecandan…🥰💃 Sete çıkmak için geri sayıma başladık… 🍀🧿 Fatma’yı sizle tanıştırmak için sabırsızlanıyorum🙏🦋 ❤️” notuyla kendi hesabında paylaştı.

Netflix'in Yeni Türk Dizisinden İlk Fotoğraf Geldi: Fatma

Dilerseniz güncel teknoloji haberleri ve sosyal içerikler için “kitle.net” web sitemizi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. mert

  28 Temmuz 2020 at 14:54

  Niye deniz, asya, serap vb. değilde fatma! Sizin de dediğiniz gibi bunlar proje. İnsanların algılarındaki güzel isimleri kötü karakterlerle buluşturup bir yıkım gerçekleştirdiğinizi uyuyarak! izliyoruz. Netflix ne yaparsa sorgusuz sualsiz kabul edip beğenme alışkanlığınız ne kadar dejenere olduğunuzun bir kanıtı. Her şeyi eleştirirken Netflix neden eleştirilmez. Önünüze koyulan her şeyi yemeğe! müsait hale gelmek… ne acı.

  • Ali Çelen

   28 Temmuz 2020 at 15:01

   Bence yapılan en gereksiz eleştirilerden biri de bu. Türkiye’de en çok kullanılan isim Fatma ismi. Resmi olarak açıklanan bir rapora göre tabii ki. Komplo teorisi üretmeye gerçekten de gerek yok. Geleneksel televizyon kanallarında neler neler yayınlanıyor “fatma” isimleriyle. Netflix’e karşı gereksiz bir algı oluşturmuşsunuz kafanızda. Asıl “Netflix eleştirilirken, geleneksel medyada saat sabahın 12’sinde yayınlanan, 8 yaşındaki çocuklara izletilen +18 sahneler neden eleştirilmez” sorusunu sormanız gerekirdi.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel