Netflix’in Yeni Dizisi Rise of Empires Fragmanı Yayınlandı

 Netflix’in Yeni Dizisi Rise of Empires Fragmanı Yayınlandı

Fatih Sultan Mehmet‘in hayatı konu alınan Netflix‘in yeni mini belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman‘ın ilk fragmanı yayınlandı. 24 Ocak 2020’de Netflix Dijital Yayın Platformu‘nda vizyona girecek olan “Osmanlı” dizisinin kadrosunda ise Selim Bayraktar, Damla Sönmez, Birkan Sokullu, Tuba Büyüküstün, Ushan Çakır gibi isimler yer alıyor.


İlginizi Çekebilir: Sizi İçine Çekecek En İyi Netflix Dizileri

Bir çok özel türk yapımına imza atan Netflix,Hakan: Muhafız, Atiye, AŞK 101 gibi dizilerden sonra şimdi de “Osmanlı” konulu bir mini belgesel dizisine imzasını atıyor. Yeni dizinin ilk fragmanını yayınlayan Netflix, Türk takipçilerinden ve kullanıcılarından oldukça iyi yorumlar aldı.

Prof. Dr. Celal Şengör’ün ve Emrah Safa Gürkan’ın danışmanlığı ile kaleme alınan yeni Osmanlı konulu dizi’nin yönetmen koltuğunda ise Emre Şahin yer aldı.

İlgili İçerik  Netlfix, 2020'de Yayınlanacak Türk Dizi ve Filmlerini Tanıttı

Fatih Sultan Mehmet’in yükselişini ve İstanbul’un fethini konu alan yeni mini belgesel dizisi, temelinde Osmanlı İmparatorluğunu ele alıyor. Sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgisini çeken yeni dizi bir çok kişiden olumlu yorum aldı. 24 Ocak 2020 tarihinde Netflix’de yayınlanacak olan yeni dizinin ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Rise of Empires: Ottoman İlk Fragman

Netflix’in resmi web sitesinde yayınladığı açıklamada ise şunlar yazıyor;

Osmanlı Sultanı II. Mehmet, Bizans’ın başkenti Konstantinopolis’i fethetmek üzere destansı bir sefere çıkar ve tarihin akışını yüzyıllar boyunca değiştirir

Netflix’in yeni dizisini izleyecek kişilere şimdiden iyi seyirler diliyoruz… 🙂

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın