Connect with us


Dizi Haberleri

Netflix’in Türk Dizisi Atiye’nin 2. Sezonu Yayınlandı

Dijital film/dizi platformu Netflix’in geçtiğimiz sene yayınlanan sevilen orjinal yapımı Türk dizisi Atiye, 2. sezonuyla karşımızda.

Zaman:

Tarih:

Netflix'in Türk Dizisi Atiye'nin 2. Sezonu Yayınlandı

Dünyanın en büyük dijital film/dizi platformlarından biri olan Netflix, dünya çapında 193 milyon aboneyi aşarak dijital içerik platformları arasında zirvedeki yerini koruyor. Dünya çapında pek çok ülkede milyonlarca kullanıcısı bulunan Netflix, ülkemizde de 1,5 milyonu aşkın kişi tarafından kullanılıyor. İçerisine binlerce dizi ve film bulunduran Netflix, birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de özel projeler üzerinde çalışıyor.

Türkiye’de ilk olarak Hakan: Muhafız adlı dizi ile abonelerinin karşısına çıkan Netflix, bu diziyle oldukça büyük bir beğeni toplamış ve projeyi sürdürmüştü. Daha sonra başka projelere de girişen Netflix, Atiye dizisini de duyurmuş ve ülkemize yönelik faaliyetlerini arttırmıştı. Hakan: Muhafız dizisinde olduğu gibi Atiye dizisiyle de iyi bir başarı yakalayan Netflix, şimdi de dizinin 2. sezonunu platformda yayınladı.

Birçoğunuzun da bildiği gibi aksiyon/fantastik türdeki Atiye dizisi, ülkemizde bulunan ve dünyanın en eski yapılarından biri olarak bilinen Şanlıurfa/Göbeklitepe’de sahneleri çekilen, Şengül Boybaş’ın Dünyanın Uyanışı adlı eserinden uyarlanan bir Netflix dizisi. Diğer bir yandan 2. sezonuyla platformda yayınlanan dizi, sonraki sezon için çekimlere de başladı.

Benzer içerik:  Netflix RTÜK'ü Dinledi: Minnoşlar Filmi Kaldırıldı
Netflix'in Türk Dizisi Atiye'nin 2. Sezonu Yayınlandı Dijital film/dizi platformu Netflix'in geçtiğimiz sene yayınlanan sevilen orjinal yapımı Türk dizisi Atiye, 2. sezonuyla karşımızda.

Netflix’in ülkemizdeki en sevilen yapımlarından biri olan Atiye’nin 2. sezonu şuanda platform üzerinde izlenebilirken, aynı zamanda dizinin 3. sezonu için çalışmalar da devam ediyor. Üçüncü sezonu için çekimleri şuanda devam eden Atiye dizisi, açıklamalara göre 3. sezonuyla birlikte final yapacak. Böylelikle Netflix’in orjinal yapımı Türk dizilerinden biri daha final yapmış olacak. Dilerseniz hemen aşağıdan Atiye 2. sezon fragmanını da seyredebilirsiniz…

Atiye 2. Sezon Fragman

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir